Sylwester 2017 w Poznaniu. Gdzie się bawić? Mamy kilka sprawdzonych miejscówek na NYE!


10 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Na tych imprezach powitasz Nowy Rok z dobrymi vibe’ami!

Sylwestrowa zabawa nie musi oznaczać domówki z paluszkami ani drogiego wypadu w góry. Gdzie najlepiej powitać Nowy Rok w Poznaniu? Mamy dla Was listę 5 najlepszych miejscówek na Sylwka w Poznaniu!

SYLWESTER 2017 POZNAŃ – IMPREZY OPCJA 1.

TAMA. Tu impreza sylwestrowa odbędzie się pod hasłem Enter The Matrix. Rezydenci jednego z najpopularniejszych poznańskich klubów sprawią, że Nowy Rok zaczniecie przejściem na drugą stronę lustra. Techno zaczyna grać na godzinę przed północą i będzie przygrywać do 6 rano.

SYLWESTER 2017 POZNAŃ – IMPREZY OPCJA 2

SQ. Parkiet to twoje naturalne środowisko? W takim razie leć na Sylwka do SQ, ponieważ to właśnie tu odbędzie się impreza z pazurem. Nocne zwierzęta będą się mogły wyszaleć do 7.00 rano. Born to be wild? W Nowym Roku w SQ będzie można pobrykać do dzikiego house’u. Na Party Animals zagrają Bartes, Matthew Clarck, Jacob A on VOCAL i Banan On Sax.

SYLWESTER 2017 POZNAŃ – IMPREZY OPCJA 3

HOUSE na Szkolnej organizuje z kolei sylwestrową domówkę. Wydarzenie pod hasłem Sylwestra spędzam w domu rozpocznie się o 19.00 i potrwa… całą dobę! W programie 3 bloki tematyczne kulturka, impreza i after. Na kulturkę obowiązują rezerwacje, od 1 w nocy rozpocznie się impreza, a skoro świt będzie można podylać na afterze. Zagrają Sima, Arcode, Jakub Przewoźny, Zboro, Tayler i Lewa.

SYLWESTER 2017 POZNAŃ – IMPREZY OPCJA 4

KINO MUZA jak co roku proponuje oryginalne powitanie Nowego Roku dla kinomaniaków. Tym razem będzie to Sylwester Niepoprawny Polityczny. W Kinofilskiej Republiki Demokratycznej Muzy będzie można spojrzeć na polską, szarą rzeczywistość z przymrużeniem oka. W programie projekcje dwóch filmów: Kabaretu i Party oraz komediowy wieczór dowcipów i gier politycznych. Dla tych którzy niekoniecznie chcą balować do rana, ale chcą z uśmiechem powitać Nowy Rok.

 

Na tych imprezach powitasz Nowy Rok z dobrymi vibe’ami! Sylwestrowa zabawa nie musi oznaczać domówki z paluszkami ani drogiego wypadu w góry. Gdzie najlepiej powitać Nowy Rok w Poznaniu? Mamy dla Was listę 5 najlepszych miejscówek na Sylwka w Poznaniu! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →