SWMRS wiosną ponownie zagrają w Polsce


11 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Niespodzianka dla miłośników mocniejszego, gitarowego grania zza oceanu. Grupa SWMRS powraca do Polski, a my mamy na ten koncert bilety!

SWMRS to punkowo-rockowy zespół z Kalifornii. Tworzy go czwórka muzyków: Cole Becker, Max Becker, Joey Armstrong oraz Seb Mueller. To połączenie składa się na szalone, gitarowe dźwięki, które tworzy grupa.

Pod tym szyldem zadebiutowali w 2015 roku EPką Miley/Uncool. Wcześniej jednak nagrali kilka albumów jako As Emily’s Army. Teraz czas na coś zupełnie innego i świeżego.

swmrs w Polsce

SWMRS i ich przełomowy album On Fire Berkeley

Ich najnowsza odsłona to album On Fire Berkeley, wydany na początku 2019 roku. Okazał się on muzycznym przełomem dla SWMRS. Poza klasycznym, rockowym brzmieniem, do którego Kalifornijczycy przyzwyczaili swoich fanów, usłyszymy tam również wiele eksperymentów z elektroniką i wielobarwne kompozycje.

SWMRS z koncertem w Polsce – bilety

Czym ta brzmieniowa transformacja zaowocuje na żywo? O tym przekonacie się już niedługo, ponieważ zespół postanowił ponownie odwiedzić Polskę, tym razem właśnie z nowym materiałem. SWMRS zagrają 6 kwietnia w Warszawie, w klubie Proxima.

Jeśli lubicie niekonwencjonalne rozwiązania muzyczne w rockowych klimatach, koniecznie musicie tam być! Bilety na koncert kupicie na Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

SWMRS - Warszawa, Proxima | 06.04.2020

Biletomat.pl
od 69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.