Swiernalis wypuścił nowy klip!


08 lutego 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Blizny to drugi po Pergaminie utwór zapowiadający nowy album artysty.

Swiernalis zadebiutował w 2016 roku, wydając album DRAUMA.

Nowy utwór jest zapowiedzią nadchodzącego, bardziej energicznego materiału, który znajdzie się na drugiej płycie artysty.

Do produkcji singla artystka zaprosił znanego z The Dumplings Kubę Karasia, który dodał całości elektronicznego brzmienia. Połączenie syntezatorów, klarnetu i gitary sprawia, że utwór nabiera taneczno-melancholijnego klimatu.

Paweł Swiernalis o utworze:

„Blizny” otwierają nowy etap, do którego dojrzewałem przez ostatnie 2 lata. To otwarcie się na nową energię, połączenie sił z moim wspaniałym zespołem i współpraca z Kubą Karasiem, który doskonale wyciągnął z piosenki to, co najlepsze. Dla mnie to mocno osobisty utwór, rozliczenie się ze smutkami, które zostały już pokonane, ale pozostawiają resztki śladów na ciele i w pamięci.

Najbliższa okazja, żeby zobaczyć Swiernalisa na żywo już 24 lutego w poznańskim klubie Blue Note.

Blizny to drugi po Pergaminie utwór zapowiadający nowy album artysty. Swiernalis zadebiutował w 2016 roku, wydając album DRAUMA. Nowy utwór jest zapowiedzią nadchodzącego, bardziej energicznego materiału, który znajdzie się na drugiej płycie artysty. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →