Światowa premiera ścieżki dźwiękowej do Stranger Things na Unsound!


17 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Autorzy ścieżki dźwiękowej do Stranger Things zagrają w październiku na festiwalu Unsound w Krakowie.

Unsound Festival ogłosił kolejnych artystów, którzy w dniach 16-23 października wystąpią na wydarzeniu. Są wśród nich Kyle Dixon i Michael Stein – autorzy ścieżki dźwiękowej do bijącego rekordy popularności serialu Stranger Things!

Duet tworzy razem projekt S U R V I V E. W ramach Unsound Festival 2016 artyści po raz pierwszy zaprezentują na żywo utwory z serialu produkcji Netflix, który stał się światową sensacją. Ich występ odbędzie się 16 października.

Do składu Unsound dołączyli też Bill Kouligas i Amnesia Scanner, którzy po raz pierwszy zaprezentują się z projektem Lexachast, Demdike Stare, którzy zagrają materiał zapowiadający kolejny album projektu, Zespół Pieśni i Tańca “Śląsk”, Aisha Devi oraz FAKA z RPA i Rashad Becker.

Sprawdź także:
“Stranger Things”: Wszystkie filmy, z których czerpią twórcy serialu

Autorzy ścieżki dźwiękowej do Stranger Things zagrają w październiku na festiwalu Unsound w Krakowie. Unsound Festival ogłosił kolejnych artystów, którzy w dniach 16-23 października wystąpią na wydarzeniu. Są wśród nich Kyle Dixon i Michael Stein – autorzy ścieżki dźwiękowej do bijącego rekordy popularności serialu Stranger Things! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →