fot. materiały prasowe

Susk popija “Doppio w tonicu” w wakacyjnym singlu


15 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po ciepło przyjętej debiutanckiej EP-ce i nielicznych gościnnych występach, susk publikuje wakacyjny solowy singiel. Sprawdź, jak smakuje Doppio w tonicu.

Susk w wakacyjnym wydaniu

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował najnowszy singiel susk zatytułowany Doppio w tonicu. Utwór powstał we współpracy z Kadetem Szewczykiem, który odpowiada za stronę muzyczną. Mix i mastering wykonał Michał Tomasik.

Zobacz: Bez kompleksu kobiety w męskim świecie. susk i slotkakotka123 o ZMIENNYCH ZAKŁÓCAJĄCYCH

Piosence towarzyszy teledysk, który pojawił się o 15:00 na kanale raperki, którego stworzeniem zajęła się sama zainteresowana. Autorką okładki singla jest Maja Krauze.

Zapraszam do zapoznania się z momentem nadziei i szczęśliwości w oczekiwaniu na nowe wydawnictwo

– zachęca autorka.

susk – Doppio w tonicu

susk doppio w tonicu
okładka singla Doppio w tonicu, graf. Maja Krauze

Susk dopiero pokazuje się światu

Debiutancki materiał raperki, Zmienne Zakłócające EP w duecie ze slotkąkotką123, ukazał się wiosną tego roku. EP-ka składa się z siedmiu piosenek, w tym HJUGRANTA, który trafił do playlisty Fresh Finds Polska na Spotify i zwrócił uwagę słuchaczy. Mimo wyłącznie cyfrowej premiery, niedawno susk zapowiedziała, że Zmienne Zakłócające EP pojawią się w wersji fizycznej.

Przeczytaj także: Perły z polskiego rapowego podziemia. Powracamy z Orient ekspresem

Nawet jeśli momentami zdarzają się techniczne uchybienia czy wypadnięcia z bitu na przyspieszeniach, to potencjał w obu paniach drzemie ogromny. Oby równie wielki jak skala talentu był ich zapał i chęć do dalszej pracy. Jeśli tak będzie, to bardziej dopieszczony brzmieniowo materiał może sporo namieszać na polskiej scenie rapowej.

– pisał o EP-ce Jakub Wojakowicz na łamach naszego portalu.

susk x slotkakotka123 – Zmienne Zakłócające EP – odsłuch albumu

Choć do dziś nie pojawił się żaden inny solowy numer nawijaczki z Częstochowy, nie znaczy to, że twórczyni próżnowała. W sieci dostępny jest singiel Bieda Flex z Kroniką na bicie balance coopera oraz Tarapaty EP, na których raperka pojawiła się gościnnie w piosence Labirynt.

Tarapaty EP – odsłuch albumu

Po ciepło przyjętej debiutanckiej EP-ce i nielicznych gościnnych występach, susk publikuje wakacyjny solowy singiel. Sprawdź, jak smakuje Doppio w tonicu. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Susk […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →