fot. Maja Krauze

Susk dołącza do grona uczestników SB Starter


13 września 2022

Podziel się newsem:

SB Starter nabiera rumieńców! Kolejną ogłoszoną artystką jest susk, która w tym roku wraz ze slotkąkotką123 wydała debiutancką EP-kę.

Pierwiastek żeński w SB Starter

Kolejny wtorek, kolejne ogłoszenie artysty w akcji SB Starter. W tym przypadku artystki, ponieważ jako czwarta do ekipy dołącza susk. Raperka znana przede wszystkim z tegorocznej EP-ki Zmienne Zakłócające nagranej wspólnie ze slotkąkotką123, a także z singla Doppio w tonicu na bicie Kadeta Szewczyka. Utwór, którym rozpoczyna swoją przygodę w SB Starter nosi tytuł $WAG (lepi się w ch*j). Za bit do niego odpowiada ponownie wspominana już slotkakotka123, a klip jest dziełem Mai Krauze. O obrazku do $wagu susk mówi w ten sposób:

Obrazkiem zajęła się moja serdeczna przyjaciółka, Maja Krauze. Ja ten klip uwielbiam, jest autentyczny jak nie wiem, widzę w nim fun, jaki dała nam praca z tym numerem.

susk – $WAG (lepi się w ch*j) [SB Starter ⭐️]

Jakub Grabowski? Wierzę, że coś nagramy

Zadaliśmy susk kilka pytań dotyczących jej udziału w akcji SB Starter. Zapytana o to, jak wyglądało zaproszenie jej przez SBM Label, odpowiedziała:

Nie mogę zdradzać dużo, wiadomo, ale jest pewien fragment tej całej sytuacji, który do dziś mnie rozczula, od którego rzeczy się zaczęły. Parę miesięcy po premierze Zmiennych Zakłócających Solar wysłał mi lakoniczny DM o treści „Biorą”. Kto słuchał intra EP-ki, ten wie, co mam na myśli.

Wybór utworu, jakim susk przedstawia się w Starterze, nie jest przypadkowy:

Ja sobie bardzo lubię połamać konwencje i myślę, że tutaj to ładnie wyszło. Jest tam niby ta bragga, ale jednocześnie wrzucam kminy o uzależnieniu i DDA. Samo przywołanie tytułowego swagu z cmentarza modnych słów to zabieg, który bawi mnie niezmiernie. Tak sobie przybraggowałam śmiesznie, bo nie robię tego jakoś często.

Nie mogliśmy sobie odmówić także pytania o udział Jakuba Grabowskiego w akcji:

Jestem zaszczycona i wierzę, że coś nagramy. Może coś o szkole, ja to się zawsze dobrze uczyłam, a wiem, że Jakub został ambitnym studentem.

SB Starter nabiera rumieńców! Kolejną ogłoszoną artystką jest susk, która w tym roku wraz ze slotkąkotką123 wydała debiutancką EP-kę. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →