fot. HBO

Sukcesja” wraca w marcu z 4. sezonem. Jest nowy zwiastun


27 stycznia 2023

Podziel się newsem:

W marcu powraca Sukcesja. Czwarty sezon słynnej produkcji HBO ma już swój zwiastun. Zapowiada się kolejna porcja emocji, konfliktów i intryg w szeregach wpływowej rodziny Royów.

Zwiastun 4. sezonu Sukcesji

HBO pokazało nowy zwiastun czwartego sezonu Sukcesji. Popularny serial Jessego Armstronga po raz kolejny zgłębi relacje zawodowe i osobiste bogatej rodziny Royów, właścicieli największej korporacji medialnej.

Wpływowych bliskich ponownie czekają wyzwania związane ze skomplikowaną komunikacją, napędzaną pragnieniem władzy trójki z rodzeństwa – zagubionego, ale wprawionego w boju Kendalla (Jeremy Strong), pewnej siebie Shiv (Sarah Snook) i nieokrzesanego Romana (Kieran Culkin). Muszą zmierzyć się z chaosem po nieudanym przejęciu firmy, którego chcieli się dopuścić wobec ojca, sprytnego Logana Roya (Brian Cox). Przedsiębiorca zaproponował sprzedaż firmy Lukasowi Matssonowi (Alexander Skarsgård).

W zwiastunie 4. sezonu widzimy klasyczną rzeczywistość serialu Sukcesja – cięte dialogi między członkami rodziny i próbę dotarcia do bezwzględnego ojca – a raczej jego biznesu. Wydaje się, że tym razem rodzeństwo połączy siły. Nie wiadomo jednak, czy tym razem prawie nieobecny w walce o władzę najstarszy Connor (Alan Ruck) zostanie włączony do „ekipy”.

„Chcieliśmy zrobić coś razem” — mówi Shiv w trailerze. „Nie chodzi o to, żeby zemścić się na tacie, ale jeśli go to zaboli, nie mam nic przeciwko”.

Braun: Ten sezon to totalny banger

Na małym ekranie nie zabraknie uwielbianych przez widzów drugoplanowych bohaterów – Toma (Matthew Macfadayen), Grega (Nicholas Braun) czy Gerri (J. Smith-Cameron). Twórcy zapowiedzieli, że do obsady dołączą w czwartym sezonie m.in. Annabeth Gish, Adam Godley, Eili Harboe i Jóhannes Haukur Jóhannesson.

Na razie niewiele wiadomo o szczegółach fabuły kolejnego sezonu, ale aktorzy produkcji są zachwyceni. Skarsgård opisał produkcję jako „wypielęgnowaną”. Braun, który odgrywa rolę kuzyna Grega, stwierdził, że nowy sezon jest „totalnym bangerem”.

serial "Sukcesja" - zdjęcia do 4. sezonu ruszą w czerwcu 2022
fot. HBO

Zresztą, jeżeli oglądaliście poprzednie sezony Sukcesji (a jeśli nie – bardzo polecamy nadrobić!), dobrze wiecie, że zaskoczenie to istotny element serialu. Za świetną realizację emocjonującej serii Sukcesja otrzymała łącznie 48 nominacji do nagrody Emmy, w tym 13 wygranych. To obecnie jedna z czołowych produkcji z oferty HBO.

Premiera 4. sezonu serialu Sukcesja już 26 marca

W marcu powraca Sukcesja. Czwarty sezon słynnej produkcji HBO ma już swój zwiastun. Zapowiada się kolejna porcja emocji, konfliktów i intryg w szeregach wpływowej rodziny Royów. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →