Nicholas Braun, kadr z serialu „Sukcesja”

Nicholas Braun, aktor znany z “Sukcesji“, pracuje nad serialem o zespole indie


25 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Jak informuje serwis Variety, Nicholas Braun, znany z roli kuzyna Grega w serialu Sukcesja, i Chris Buongiorno, producent filmów o Spider-Manie, pracują obecnie nad wspólnym serialem dla HBO.

One For The Road – gwiazda Sukcesji stworzy serial o zespole indie

Produkcja będzie nosić tytuł One For The Road. Opisuje się ją jako “szczerą i intymną historię utalentowanego, ale dysfunkcyjnego zespołu walczącego o przetrwanie w szybko zmieniającym się krajobrazie muzyki niezależnej na początku 2000 roku”. Braun i Buongiorno, oprócz pełnienia funkcji producentów wykonawczych, będą także współautorami serialu.

Sprawdź także: Sukcesja zmierza ku końcowi? Czy 4. sezon serialu okaże się ostatnim?

Prace nad One for the Road dopiero się rozpoczynają. Nie znamy jeszcze daty premiery, ale z pewnością jest na co czekać.


Braun zdobył szerokie uznanie za rolę w serialu HBO Sukcesja, w którym grał kuzyna Grega w każdym z trzech dotychczasowych sezonów. Dzięki tej roli otrzymał nominację do nagrody Emmy w 2020 roku. Aktor udziela się także muzycznie, dzieląc się chociażby playlistami. W lipcu 2020 roku opublikował własną piosenkę Antibodies (Do You Have The), poświęconą walce z pandemią koronawirusa.

Nicholas Braun – Antibodies (Do You Have The)

Z kolei Buongiorno był współproducentem Spider-Man: Daleko od domu i Spider Man: No Way Home. Zaczynał jako asystent reżysera Spider-Man: Homecoming Jona Wattsa podczas produkcji tego filmu. Napisał także i wyreżyserował filmy krótkometrażowe 127 Seconds, 100 Monkeys: Modern Times i Emergency Broadcast.

Jak informuje serwis Variety, Nicholas Braun, znany z roli kuzyna Grega w serialu Sukcesja, i Chris Buongiorno, producent filmów o Spider-Manie, pracują obecnie nad wspólnym serialem dla HBO. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →