kadr z serialu "WandaVision"

Spin-off „WandaVision” w drodze na ekrany


11 października 2021

Podziel się newsem:

Chociaż według słów Elizabeth Olsen – aktorki odgrywającej rolę Wandy Maximoff – WandaVision miało być jednostrzałowcem, to serial dostał swój spin-off. Główną bohaterką zostanie Agatha Harkness.

WandaVision – historia małżeńska

WandaVision był pierwszym serialem wchodzącym w skład Kinowego Uniwersum Marvela, który trafił na platformę Disney+. Produkcja podejmowała historię czarodziejki Wandy Maximoff oraz cyborga Visiona. Akcja serialu toczyła się już po filmie Avengers: Koniec gry i z buta weszła w nowy rozdział historii MCU.

Wanda i Vision wiedli idealne życie w domu na przedmieściach Westview, w stanie New Jersey. Z czasem zaczęli zauważać jednak, że wbrew pozorom, nie wszystko jest takie, jakim się wydaje. Ich życie przypominało telewizyjne produkcje z poszczególnych dekad, dzieci urosły podejrzanie szybko, a z radia zaczynały dobiegać niepokojące wezwania. Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Zwłaszcza, kiedy twoją sąsiadką jest prawie czterystuletnia czarownica, Agatha Harkness. To właśnie ona zostanie bohaterką spin-offu WandaVision.

Spin-off „WandaVision” w drodze na ekrany
kadr z serialu WandaVision

Agatha Harkness wchodzi na scenę

Chociaż Agatha Harkness ma swoją długą historię, bo Stan Lee wprowadził ją do komiksów w 1970 roku, tak dopiero za sprawą WandaVision miała okazję zaprezentować się szerszej publiczności. Duża w tym zasługa wcielającej się w nią Kathryn Hahn, która swoim występem w serialu nieco przyćmiła Elizabeth Olsen oraz Paula Bettany’ego, czyli Visiona. Historię Agathy Harkness z MCU poznajemy od momentu, kiedy została pojmana w 1693 roku przez sabat czarownic za praktykowanie czarnej magii. Udało jej się jednak zbiec, aby kontynuować studiowanie zakazanych praktyk. Agatha pragnęła posiąść moc Wandy, jednak została przez nią pokonana.

Harkness powróci w swoim serialu, który opisywany jest jako mroczna komedia. Nie wiadomo póki co zbyt wiele o fabule, jednak można snuć domysły, że nieco lepiej poznamy przeszłość Agathy, a także jej losy po wydarzeniach z WandaVision. Do roli wiedźmy powróci Kathryn Hahn. Z uśmiechem na twarzy możemy zatem zaśpiewać: it was Agatha all along!

Agatha All Along (z serialu WandaVision)

Chociaż według słów Elizabeth Olsen – aktorki odgrywającej rolę Wandy Maximoff – WandaVision miało być jednostrzałowcem, to serial dostał swój spin-off. Główną bohaterką zostanie Agatha Harkness. WandaVision – historia małżeńska WandaVision był pierwszym serialem wchodzącym w skład Kinowego Uniwersum Marvela, który trafił na platformę Disney+. Produkcja podejmowała historię czarodziejki Wandy Maximoff oraz cyborga Visiona. Akcja […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →