Nie musisz już szukać prezentu, bo oto Fight Club na winylu


24 listopada 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Po 17 latach od premiery filmu Fight Club na sklepowe półki trafia winyl ze ścieżką dźwiękową.

Podziemny krąg autorstwa Davida Finchera to film kultowy. W większości zestawień podsumowujących najwybitniejsze dzieła kinematografii ten obraz z 1999 roku plasuje się na wysokich pozycjach. Jeszcze przed ukończeniem pełnoletności filmu ścieżka dźwiękowa, stworzona przez The Dust Brother, została wydana na czarnej płycie.

cxpl5equcaahxju

Za oprawę graficzną albumu odpowiada  Alan Hynes. Dwie 180 gramowe płyty schowane są w żółty karton z napisami i symbolami inspirowanymi szwedzkim sklepem meblowym. W środku znajdziemy nawet stylizowaną instrukcję obsługi.

Dla miłośników to prawdziwa gratka, ponieważ pierwszy raz od premiery produkcji z Bradem Pittem i Edwardem Nortonem, ścieżka dźwiękowa doczekała się winylowego wydania. Na tym nośniku album trafił do sprzedaży 18 listopada.

Sprawdź także:
Kosmiczna muzyka z Akademii Pana Kleksa wreszcie na CD i winylu!

Po 17 latach od premiery filmu Fight Club na sklepowe półki trafia winyl ze ścieżką dźwiękową. Podziemny krąg autorstwa Davida Finchera to film kultowy. W większości zestawień podsumowujących najwybitniejsze dzieła kinematografii ten obraz z 1999 roku plasuje się na wysokich pozycjach. Jeszcze przed ukończeniem pełnoletności filmu ścieżka dźwiękowa, stworzona przez The Dust Brother, została wydana […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →