David Fincher powraca z nowym filmem, który trafi do kin i na Netflixa


12 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Mank będzie pierwszym pełnometrażowym filmem amerykańskiego reżysera Davida Finchera od czasu adaptacji powieści Zaginiona dziewczyna z 2014 roku. W głównej roli wystąpi Gary Oldman. Zobaczcie zwiastun.

David Fincher ma na swoim koncie takie filmowe hity jak Podziemny krąg, Siedem, The Social Network, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona czy Dziewczyna z tatuażem. W 2017 roku reżyser rozpoczął współpracę z Netflixem, w ramach której stworzył siedem odcinków serialu Mindhunter oraz został producentem wykonawczym krótkometrażowej antologii Miłość, śmierć i roboty.

Mank – nowy film Davida Finchera w kinach i na Netflixie. Jest pierwszy zwiastun

Niebawem na Netflixie i na ekranach kin pojawi się nowy długometrażowy film Finchera. Czarno-biała produkcja zatytułowana Mank przedstawi postać scenarzysty Hermana J. Mankiewicza. W opisie możemy przeczytać:

Hollywood lat 30. XX w. widziany oczami zgryźliwego i uzależnionego od alkoholu scenarzysty, Hermana J. Mankiewicza, który ściga się z czasem, by dokończyć scenariusz filmu Obywatel Kane dla Orsona Wellesa

W głównej roli w filmie występuje wielokrotny zdobywca wielu nagród filmowych, Gary Oldman. Oprócz niego, w obsadzie znaleźli się także Amanda Seyfried, Lily Collins, Arliss Howard, Tom Pelphrey, Sam Troughton, Ferdinand Kingsley, Tuppence Middleton, Tom Burke i Charles Dance. Zobaczcie zwiastun:

Mank swoją premierę będzie miał jeszcze w tym roku. Będzie można go obejrzeć na Netflixie od 4 grudnia. Wcześniej, bo w listopadzie film będzie wyświetlany w wybranych kinach. Polskim dystrybutorem jest Gutek Film. Seanse rozpoczną się od 20 listopada.

Mank będzie pierwszym pełnometrażowym filmem amerykańskiego reżysera Davida Finchera od czasu adaptacji powieści Zaginiona dziewczyna z 2014 roku. W głównej roli wystąpi Gary Oldman. Zobaczcie zwiastun. David Fincher ma na swoim koncie takie filmowe hity jak Podziemny krąg, Siedem, The Social Network, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona czy Dziewczyna z tatuażem. W 2017 roku reżyser rozpoczął […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.