David Fincher za kamerą serialu Netfliksa. Zobacz zwiastun „Mindhuntera”!


06 marca 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Serial będzie opowiadał o dwójce detektywów FBI, tropiących seryjnych przestępców, ale także współpracujących z nimi w kontrowersyjnym programie.

David Fincher to jeden z najlepszych hollywoodzkich reżyserów – na koncie ma takie produkcje jak „Zaginiona dziewczyna”, „The Social Network”, „Podziemny krąg” czy „Siedem”. To kolejny reżyser kinowy gotowy na romans z telewizją, choć trzeba przyznać, że nie pierwszy raz pracuje z Netfliksem – Fincher wyreżyserował dwa pierwsze odcinki „House of Cards”.

Serial „Mindhunter” to nowa produkcja o dwójce detektywów tropiących seryjnych morderców. Akcja dzieje się u schyłku lat 70. Żeby uzyskać informacje o przestępcach i móc przewidzieć ich kolejne ruchy, detektywi są zmuszeni sięgnąć po wiedzę innych zabójców, którzy odbywają wyroki w więzieniach.

Serial oparty jest na książce „Mindhunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit” autorstwa agentów FBI Johna Douglasa i Marka Olshakera. David Fincher i Charlize Theron są producentami całości serialu. Fincher wyreżyserował tez pierwszy odcinek. Premiera w październiku na Netflixie.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: