David Fincher za kamerą serialu Netflixa. Zobacz zwiastun “Mindhuntera”

Obserwuj nas na instagramie:

Serial będzie opowiadał o dwójce detektywów FBI, tropiących seryjnych przestępców, ale także współpracujących z nimi w kontrowersyjnym programie.

David Fincher to jeden z najlepszych hollywoodzkich reżyserów – na koncie ma takie produkcje jak “Zaginiona dziewczyna”, “The Social Network”, “Podziemny krąg” czy “Siedem”. To kolejny reżyser kinowy gotowy na romans z telewizją, choć trzeba przyznać, że nie pierwszy raz pracuje z Netflixem – Fincher wyreżyserował dwa pierwsze odcinki “House of Cards”.

Serial “Mindhunter” to nowa produkcja o dwójce detektywów tropiących seryjnych morderców. Akcja dzieje się u schyłku lat 70. Żeby uzyskać informacje o przestępcach i móc przewidzieć ich kolejne ruchy, detektywi są zmuszeni sięgnąć po wiedzę innych zabójców, którzy odbywają wyroki w więzieniach.

Serial oparty jest na książce “Mindhunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit” autorstwa agentów FBI Johna Douglasa i Marka Olshakera. David Fincher i Charlize Theron są producentami całości serialu. Fincher wyreżyserował tez pierwszy odcinek. Premiera w październiku na Netflixie.

Serial będzie opowiadał o dwójce detektywów FBI, tropiących seryjnych przestępców, ale także współpracujących z nimi w kontrowersyjnym programie. David Fincher to jeden z najlepszych hollywoodzkich reżyserów – na koncie ma takie produkcje jak “Zaginiona dziewczyna”, “The Social Network”, “Podziemny krąg” czy “Siedem”. To kolejny reżyser kinowy gotowy na romans z telewizją, choć trzeba przyznać, że […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →