Sorry Boys wracają z nowym albumem


27 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Sorry Boys wracają z nowym albumem. Posłuchajcie pierwszego singla “Wracam”.

Roma jest trzecim studyjnym albumem Sorry Boys. Album ukaże się 18 listopada. Tytułowa Roma nawiązuje nie tylko do wiecznego miasta, ale również do mitologii romantycznej, romansu jako gatunku literackiego i romskiego etosu, wędrownego stylu życia z muzyką, które jest tak bliskie artystom.

Na płycie pojawiają się zaskakujące inspiracje z różnych epok i szerokości geograficznych – od Chopina, poprzez Ewę Demarczyk, śpiew kurpiowski, aż po tradycję Gospel. Sorry Boys zaprosili do współpracy niezwykłych gości: pieśniarkę kurpiowską Apolonię Nowak, Atom String Quartet, chór Soul Connection Gospel Group, puzonistę i multiinstrumentalistę Tomasza Kasiukiewicza oraz Sebastiana Madejskiego, który zagrał na cymbałach.

Produkcją muzyczną zajął się Marek Dziedzic, który odpowiada także za poprzednie wydawnictwo zespołu – Vulcano. Mixy i mastering zrealizował Marcin Gajko.

Sprawdź także:
Kim jest Kopi – ulubiona projektantka Bovskiej?

Sorry Boys wracają z nowym albumem. Posłuchajcie pierwszego singla “Wracam”. Roma jest trzecim studyjnym albumem Sorry Boys. Album ukaże się 18 listopada. Tytułowa Roma nawiązuje nie tylko do wiecznego miasta, ale również do mitologii romantycznej, romansu jako gatunku literackiego i romskiego etosu, wędrownego stylu życia z muzyką, które jest tak bliskie artystom. Zobacz także Nowe […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →