kadr z klipu do utworu WWO - „W Wyjątkowych Okolicznościach”

Klip do “W Wyjątkowych Okolicznościach” w odnowionej wersji


19 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sokół poinformował, że w ramach odnawiania starych klipów wydanych przez Prosto Label wideo do utworu WWO W wyjątkowych okolicznościach można obejrzeć teraz w wersji HD.

W wyjątkowym HD

Sokół kontynuuje akcję cyfrowego odnawiania starych klipów wydanych sumptem Prosto Label. Po pierwszym Zippingu ZIP Składu przyszedł czas na W wyjątkowych okolicznościach od WWO, z albumu We własnej osobie. Klip w oryginalnej reżyserii Przemysława Angermana został odnowiony przez ekipę Wal&Gura. Bit do W wyjątkowych okolicznościach jest dziełem Waco, scratche DJ-a Deszczu Strugi, za cyfrowe odnowienie dźwięku odpowiada Marcin Kuź z Erem Studio.

WWO – W Wyjątkowych Okolicznościach

Sokół zagra na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 oraz w Amfiteatrze Kadzielnia

Już tego lata Sokół wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Oprócz Sokoła wystąpi blisko 100 innych artystów, wśród których znajduje się: Quebonafide w jednym z ostatnich koncertów w karierze, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcase’em, BedoesPezet czy Białas. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona. Założyciel Prosto Label zagra również 3 września podczas Hip-Hop Festivalu w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Oprócz niego wystąpią m.in. Łysy MWKoroBober, FilipekKaeN i Juras. Bilety na to wydarzenia także są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Sokół poinformował, że w ramach odnawiania starych klipów wydanych przez Prosto Label wideo do utworu WWO W wyjątkowych okolicznościach można obejrzeć teraz w wersji HD. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →