H D S C V M

Sokół prezentuje wersję deluxe „NIC”


17 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Po blisko miesiącu od premiery drugiego solowego albumu Sokoła na platformy streamingowe trafiła wersja deluxe NIC. Sprawdź, co zawiera.

NIC Deluxe

Ledwo zdążyły ucichnąć dyskusje dotyczące premiery NIC – drugiego solowego albumu Sokoła, a szef Prosto już idzie za ciosem i udostępnia wersję deluxe albumu. Znajdują się w niej dwa utwory, do których dostęp dotychczas mieli jedynie preorderowicze. Są to Inny styl wyprodukowany przez DJ-B oraz Poncz z pomarańczy, za którego bit odpowiada Lanek.

Sokół – Poncz z pomarańczy

Sokół i NIC lepsi niż Adele

NIC okazało się ogromnym sukcesem sprzedażowym. Zadebiutowało na pierwszym miejscu zestawienia OLiS pomimo bardzo mocnej konkurencji w postaci Hello Baby Tego Typa Mesa, MTV Unplugged Krzysztofa Zalewskiego, a przede wszystkim 30 Adele. Na ten moment NIC sprzedało się w ponad 30 tysiącach egzemplarzy, co zapewniło mu status platynowej płyty.

Promocje po latach

Oprócz promocji NIC Sokół kilka dni temu wypuścił gratkę dla starszych fanów jego twórczości. Nagranie legendarnego W Aucie z koncertu w Live at Coke Live Music Festival 2008 w Krakowie, gdzie wykonał ten utwór razem z Pono. Nie jest to zresztą pierwszy raz, gdy Sokół po wielu latach promuje swoje stare materiały. Teledysk do utworu Każdy Dzień z płyty Czarna Biała Magia nagranego wraz z Marysią Starostą ukazał się po 6 latach od premiery płyty.  

Po blisko miesiącu od premiery drugiego solowego albumu Sokoła na platformy streamingowe trafiła wersja deluxe NIC. Sprawdź, co zawiera. NIC Deluxe Ledwo zdążyły ucichnąć dyskusje dotyczące premiery NIC – drugiego solowego albumu Sokoła, a szef Prosto już idzie za ciosem i udostępnia wersję deluxe albumu. Znajdują się w niej dwa utwory, do których dostęp dotychczas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →