fot. Solo Stove

Snoop Dogg wszystkich oszukał i nie rzucił palenia. Chodziło o reklamę palenisk ogrodowych


20 listopada 2023

Obserwuj nas na instagramie:

W piątek bardzo zmartwiliśmy się, kiedy Snoop Dogg, raper mocno kojarzący się z kulturą konopną, opublikował poważne oświadczenie w mediach społecznościowych. Teraz prawda wychodzi na jaw!

Snoop – twarz konopii

Raper, biznesmen i aktor, który niedawno skończył 52 lata, mocno kojarzy się z jaraniem i na tym zbudował w dużej mierze swój wizerunek. Nie ukrywajmy, że wiele osób kojarzy Snoopa głównie z tym, tym bardziej, że zawsze palił sporo – choć podobno nie aż tyle, ile zarzucała mu w zeszłym roku jego osobista rollerka blantów (twierdziła, że między 75 a 100 dziennie). I przyznajemy, że choć decyzja o rzuceniu nałogu była szokująca, martwiliśmy się, czy nie stoi za nią zły stan zdrowia Snoop Dogga. Oświadczenie było w końcu całkiem poważne i mówiło o „długich rozważaniach i rozmowach z rodziną” (przypominamy je poniżej). Ale finalnie… okazało się kompletną fikcją – punkt dla ciebie Snoop!

Spokojnie, to tylko reklama

Dziesiątki zmartwionych fanów, dużo głosów wsparcia (także od osób, które lata temu wyszły z nałogu), wreszcie reakcje pełne niedowierzania. I to sceptycy, ci od „prima aprilis już był w tym roku, Snoop”, mieli jednak rację. My nie wierzylismy, pisząc „szczerze mówiąc nie wydaje się, jakoby miał być to kolejny marketingowy zabieg (chyba, że chodzi tu o jakiś inny „dym”)”. I właśnie o dym tu chodziło. Cała akcja okazała się reklamą. „Skończyłem z dymem. Zaczynam życie bez dymu” – brzmi w wolnym tłumaczeniu hasło, które Snoop wypowiada w reklamie bezdymnych palenisk ogrodowych firmy Solo Stove. Zobaczcie sami:

A może… limitowane palenisko?

Limitowane, sygnowane ksywką rapera palenisko The Snoop Stove – Bonfire 2.0 Limited Edition można kupić na stronie producenta. Kosztuje 1299,99 zł. „Jest tak gorące, że zmusiło Doggfathera do rezygnacji z dymu” – można przeczytać w opisie. Kupilibyście? I czy tan żart, na którym zbudowana została kampania was śmieszy. A może uważacie, że Snoop tym razem przesadził?

W piątek bardzo zmartwiliśmy się, kiedy Snoop Dogg, raper mocno kojarzący się z kulturą konopną, opublikował poważne oświadczenie w mediach społecznościowych. Teraz prawda wychodzi na jaw! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →