Smolik // Kev Fox na żywo ze studia YouTube w Berlinie

Obserwuj nas na instagramie:

Smolik // Kev Fox to pierwsi wykonawcy z Polski, którzy zagrają live sesję w wyjątkowej przestrzeni, jaką jest YouTube Space w Berlinie.

Występ Smolika i Kev’a Fox’a będzie można obejrzeć na żywo na kanale KayaxTV na platformie YouTube 9 marca o godz. 19:00.

Artyści premierowo wykonają swoją nową piosenkę “Queen Of Hearts” zapowiadającą ich drugi album oraz dwa utwory z pierwszej płyty, która właśnie pokryła się platyną.

Berlińskie studio to jedno z 9 stworzonych przez YouTube miejsc na całym świecie, gdzie spotykają się najbardziej kreatywne osoby by tworzyć, uczyć się i nawiązywać kontakty. Występ będzie też rejestrowany w technologii 360 stopni.

Decyzja o nagraniu pierwszego wspólnego albumu (premiera 2015 r.) była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika, znakomitego polskiego producenta i Kev’a Fox’a, brytyjskiego songwritera i wokalisty. Płyta “SMOLIK // KEV FOX” spotkała się nie tylko z bardzo dobrym odbiorem publiczności (status Platynowej Płyty, 3 trasy koncertowe) ale także krytyków muzycznych (m.in. tytuł Płyty Roku wg Gazety Wyborczej) i środowiska muzycznego (Fryderyk w kategorii Album Roku Muzyka Elektroniczna i Alternatywna).

Smolik // Kev Fox to pierwsi wykonawcy z Polski, którzy zagrają live sesję w wyjątkowej przestrzeni, jaką jest YouTube Space w Berlinie. Występ Smolika i Kev’a Fox’a będzie można obejrzeć na żywo na kanale KayaxTV na platformie YouTube 9 marca o godz. 19:00. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →