Smolasty wydaje EP-kę z siedmioma utworami. Rusza przedsprzedaż!


28 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Duża wytwórnia i mocny materiał – Smolasty jest gotowy na podbój polskiego rynku muzycznego.

Już 24 marca nakładem Warner Music ukaże się nowy materiał Smolastego zatytułowany “Jestem, Byłem, Będę”. Nowy krążek to całkiem pokaźna EP-ka, zawierająca 7 utworów doskonale oddających styl i umiejętności artysty określanego mianem jednej z najciekawszych nowych twarzy na polskiej scenie muzycznej.

smolasty jestem byłem będę

Najpierw okrzyknięto go “królem refrenów” – po tym, jak objawił się na “Locie022” Kaza Bałagane, ale biorąc pod uwagę, że odpowiadał za całość produkcji tej płyty, to określenie nie oddawało całego wachlarza jego skillsów.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczynał od rapu i funku, co zaowocowało założeniem zespołu, w którym grał m.in. na gitarze. Dorastając otaczał się przeróżną muzyką: od twórczości przełomu lat 60. i 70., słuchanych z winylowych płyt taty, przez Chrisa Browna czy Omariona.

Wśród dzisiejszych inspiracji wymienia przede wszystkim duet Majid Jordan, Drake’a czy PARTYNEXTDOOR, a także pochodzącego z Los Angeles Kid Ink’a, którego ceni za podejście do muzyki i stawia sobie za przykład.

Przebojowy mix współczesnego, mainstreamowego r&b i bardziej stonowanych kawałków zaowocował podpisaniem kontraktu z jednym z majorsów, Warnerem. To właśnie nakładem tej wytwórni 24 marca ukaże się płyta, którą promują single “Jestem, Byłem, Będę” oraz “Cały Klub To My”. EP-ka jest już dostępna w przedsprzedaży.

Dotychczasowy dorobek artystyczny Smolastego zamyka wydany własnym sumptem mixtape “Mr Hennessy”, który odbił się dużym echem, a na początku 2017 roku artysta został wybrany jako jeden z Młodych Wilków do piątej edycji tej akcji organizowanej przez popkiller.pl.

Duża wytwórnia i mocny materiał – Smolasty jest gotowy na podbój polskiego rynku muzycznego. Już 24 marca nakładem Warner Music ukaże się nowy materiał Smolastego zatytułowany “Jestem, Byłem, Będę”. Nowy krążek to całkiem pokaźna EP-ka, zawierająca 7 utworów doskonale oddających styl i umiejętności artysty określanego mianem jednej z najciekawszych nowych twarzy na polskiej scenie muzycznej. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →