Skład Polish Hip-Hop Festival powiększył się o kolejnych artystów


04 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Płocka impreza zawsze przyciągała największe nazwiska na rodzimej scenie hip-hopowej. Nie inaczej jest tym razem. Zobacz, kto dołączył do tegorocznego line-upu.

Wszyscy uczestnicy tegorocznej edycji z pewnością latami będą wspominali występ nowej supergrupy Chillwagon. Ten wyjątkowy i unikatowy projekt tworzą Borixon, ReTo, Żabson, Kizo, Qry i Zetha. Będzie to pierwszy tak duży festiwalowy występ tego składu.

Nie może zabraknąć także etatowych reprezentantów. Jednym z nich jest Paluch. Przedstawiciela poznańskiej sceny będą wspierali jego podopieczni z B.O.R. Records, czyli Kobik i Joda.

Płockiej publiczności zaprezentuje się także VNM, który 29 marca wydał swój najnowszy album – Czuz Tu Daj Najz. Raper jest jednym z nielicznych artystów, którzy potrafią dobrze łączyć rap ze śpiewem i sprawić, że nawet najbardziej klasyczne bity wydają się być jeszcze bardziej melodyjne.

Kolejnym artystą jest Rizi Beizeti. Raper pochodzący z Cieszyna, w 2018 roku podpisał kontrakt z Sony Music Polska. Rizi potrafi genialnie łączyć swoje grime’owe fascynacje z trapowym podejściem rodem z Atlanty. Dodajmy do tego francuski sznyt i otrzymamy obraz artysty, który może wiele osiągnąć na polskiej scenie.

Włoski akcent na festiwalu to: Weed Carrier i Dennis, którzy tworzą Gruppo Tredici. Prosto z Italii na polskiej ziemi, nietypowa maniera i niepodrabialny styl sprawiają, że grupa może stać się ewenementem.

Polish Hip-Hop Festival jest corocznym festiwalem odbywającym się od 2013 roku na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Wydarzenie przyciąga czołówkę rodzimej sceny hip-hopowej oraz kilkunastotysięczną publiczność z całej Polski. Tegoroczna, siódma edycja odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia.

Karnety na festiwal możecie kupić na stronie BILETOMAT.PL. 

Płocka impreza zawsze przyciągała największe nazwiska na rodzimej scenie hip-hopowej. Nie inaczej jest tym razem. Zobacz, kto dołączył do tegorocznego line-upu. Wszyscy uczestnicy tegorocznej edycji z pewnością latami będą wspominali występ nowej supergrupy Chillwagon. Ten wyjątkowy i unikatowy projekt tworzą Borixon, ReTo, Żabson, Kizo, Qry i Zetha. Będzie to pierwszy tak duży festiwalowy występ tego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →