Sinatra Projekt w Walentynki w klubie 2progi


14 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W walentynkowy wieczór w nowym poznańskim klubie 2progi usłyszymy najpopularniejsze utwory legendarnego wokalisty Franka Sinatry. Sprawdźcie szczegóły.

Pod koniec stycznia w Poznaniu otworzy się nowa przestrzeń muzyczno-eventowa o nazwie 2progi. Klub mieścić się będzie w budynku dawnego hotelu Polonez przy Alei Niepodległości 36. Otwarcie będzie trwało 3 dni – od 30 stycznia do 1 lutego. Gwiazdą jednego z wieczorów otwarcia będzie Marcelina.

Sinatra Projekt – Walentynki w klubie 2progi

Dwa tygodnie później, a dokładnie 14 lutego w Walentynki klub 2progi zaprasza na spektakl muzyczny Sinatra Projekt. Podczas tego wydarzenia zespół w składzie: Łukasz Mazurek (wokal), Dawid Troczewski (fortepian), Piotr Maks Wiśniewski (kontrabas), Sławomir Tokłowicz (perkusja) i Mariusz Kozłowski (saksofon) zaprezentuje utwory legendarnego wokalisty Franka Sinatry.

W programie koncertu znajdą się zarówno największe przeboje, takie jak My Way, Strangers In The Night czy I’ve Got You Under My Skin, jak i kilka mniej znanych.

Projekt Sinatra – I’ve Got You Under My Skin

Członkowie Projektu Sinatra współpracują lub współpracowali z takimi artystami jak: Elżbieta Adamiak, Hanna Banaszak, Ray Wilson, Zbigniew Górny, Wojciech Kościelniak, Kabareciarnia Zenona Laskowika, Grzegorz Nadolny czy Andrzej Poniedzielski.

Projekt Sinatra w Walentynki w Poznaniu – bilety

Jeżeli chcielibyście wziąć udział w tym wyjątkowym koncercie, bilety możecie nabyć na stronie Biletomat.pl.

fot. Bartłomiej Sowa

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Projekt Sinatra - Poznań, 2progi | 14.02.2020

Biletomat.pl
od 40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.