Majka Jeżowska w Pierwszy Dzień Wiosny wystąpi w Poznaniu

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nowy poznański klub 2progi zaprasza na najbardziej pozytywny i kolorowy koncert, w sam raz na rozpoczęcie wiosny. 21 marca wystąpi tam Majka Jeżowska!

Majka Jeżowska od 40 lat na scenie

Majka Jeżowska jest obecna na scenie od początku lat 80. W początkowych latach kariery nagrywała głównie utwory popowe. Z czasem jednak zajęła się również komponowaniem piosenek dla dzieci. Jak przyznała, inspiracją stała się chęć nagrania piosenki dla jej syna. Dziś chyba nie ma osoby, która nie znałaby utworu A ja wolę moją mamę.

W latach 80., współpracowała z Jackiem Cyganem, z którym wypromowała wiele dziecięcych i młodzieżowych gwiazd. W 1994 roku założyła własną wytwórnię JA MAJKA Music, w ramach której wydała kilkanaście albumów z muzyką dla dzieci. Organizowała również mnóstwo koncertów i imprez dla rodzin i dzieci.

Majka Jeżowska na Pol’and’Rock 2019

Dowodem na to, że Majka Jeżowska swoją twórczością trafia do kolejnych pokoleń, był jej występ na ubiegłorocznej edycji festiwalu Pol’and’Rock. Artystka porwała zgromadzoną pod sceną publiczność, niektórzy nawet podczas jej występu tańczyli pogo.

Mówili, że to niemożliwe, że to nie w klimacie, że dla dzieci. Zobaczcie, jak cudownie Majka Jeżowska zagrała na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

Majka Jeżowska w Poznaniu – data, bilety

Co powiecie na rozpoczęcie wiosny z Majką Jeżowską? Artystka w Pierwszy Dzień Wiosny (i Dzień Wagarowicza, który w tym roku wypada w sobotę…), czyli 21 marca wystąpi w klubie 2progi w Poznaniu.

Bilety na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.