fot. Netlix

„Sex Education”: jak braki w obsadzie wpłyną na fabułę?


09 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Sex Education to jeden z hitów Netflixa. Zbliżający się sezon został jednak okupiony dużymi brakami w obsadzie. Czy wpłyną one na serial?

Co dalej z podopiecznymi Moordale?

Zakończony bardzo dramatycznie finał trzeciego sezonu Sex Education pozostawił nas z wieloma pytaniami. Liceum Moordale legło w gruzach, jego podopieczni zmuszeni byli do zmiany miejsca edukacji, a same postacie stanęły w rozwojowej kropce. Co dalej z jednym z najpopularniejszych serialu Netflixa? Jak może rozwinąć się produkcja?

Przeczytaj także: Sex Education – czwarty sezon już w przyszłym roku?

Sex Education
Sex Education, kadr z serialu / fot. Netflix

Do tej pory z kontynuowania pracy na planie serialu zrezygnowali Patricia Allison (Ola), Tanya Reynolds (Lily), Simone Ashley (Olivia) i Rahkee Thakrar (nauczycielka Emily Sands). Z serialem nie pożegna się Ncuti Gatwa, którego udział stał pod znakiem zapytania ze względu na przyjęcie przez niego roli w serialu Doktor Who. Eric powróci jednak do Sex Education razem z Asą Butterfield, czyli Otisem, a także Emmą Makcey, która gra Maeve.

Jeśli zaś chodzi o nowych bohaterów produkcji, na ten moment nie znamy większych szczegółów. Oczywiście może ich również zabraknąć. Jak podaje Screen Rant, spekuluje się, że to właśnie ograniczenie obsady mogłoby pozwolić nam na skupienie się na głównym trzonie serialu, czyli związku (lub też jego braku) Otisa i Maeve. Bardzo emocjonalna i pełna niespodzianek relacja była momentami spychana na boczne tory kosztem innych historii, które teraz – przez zmniejszającą się obsadę – naturalnie zostaną wyrzucone. Fabuła czwartego sezonu może również opowiedzieć historię z perspektywy wakacyjnej przerwy, która pozwoliłaby na ponownie połączenie Otisa i Maeve, która na koniec 3. odsłony wyjechała do USA.

Sex Education to jeden z hitów Netflixa. Zbliżający się sezon został jednak okupiony dużymi brakami w obsadzie. Czy wpłyną one na serial? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →