kadr z teledysku

Sentino podpisał kontrakt opiewający na milion złotych


03 stycznia 2022

Podziel się newsem:

W komentarzach pod najnowszym singlem Sentino wyznał, że podpisał kontrakt z wytwórnią za milion złotych. Raper potwierdził również, że owym labelem jest MyMusic.

Milion złotych na stole dla autora Zabójstwa Lirycznego

31 grudnia na YouTube zadebiutował teledysk Sentino do utworu 45. Za wideo odpowiedzialna jest ekipa CrackHouse, natomiast bit wyprodukował Getmony. Utwór do tej pory zebrał ponad trzysta pięćdziesiąt tysięcy wyświetleń. Wśród komentarzy, których bez przerwy przybywa, internauta o pseudonimie masinski81 poinformował rapera, że nawiązanie do Michaela Jordana mogło być nietrafione. Do wypowiedzi odniósł się sam zainteresowany, wyznając jednocześnie, że niedawno podpisał kontrakt z MyMusic opiewający na sześciozerową kwotę.

Zobacz: Maciej Maleńczuk, Sentino i Młody Klakson we wspólnym utworze. Niemożliwe? A jednak

sentino mymusic milion złotych screen
fot. screenshot z sekcji komentarzy pod utworem 45

Sentino – 45

Aporofobia już wkrótce

Wspomniany wyżej singiel promuje wydawnictwo Aporofobia, które zadebiutuje na rynku 6 stycznia. Preorder dostępny jest w cenie przekraczającej standardowe kwoty. W ramach pakietu fani Sentino otrzymają plakat oraz autograf rapera oraz zaproszenie na prywatny live pełniący funkcję listening party. Posiadacze preorderów dostaną także specjalny kod zniżkowy na sekretny drop. Krążki będą wysyłane od 5 do 10 stycznia.

Materiał składa się z trzynastu utworów, z czego większość wyprodukował Getmony. Po jednym bicie na Aporofobii oddali Culten oraz CrackHouse. Oprócz gospodarza usłyszymy także niemiecko-polską raperkę Schwestę Ewę.

Sentino – Aporofobia – tracklista

 1. Hurra!!! (prod. Culten)
 2. Jackie Chan (prod. Getmony)
 3. 45 (prod. Getmony)
 4. Piekło Banús (prod. Getmony)
 5. My best life (prod. Getmony)
 6. Hollow tips (prod. Getmony)
 7. PSG (prod. Getmony)
 8. Prada (prod. Getmony
 9. Żaden (prod. Getmony)
 10. Lebara SIM (prod. Getmony)
 11. POWWW! feat. Schwesta Ewa (prod. CrackHouse)
 12. Do Boga (prod. Getmony)
 13. Wakacje (prod. Getmony)
sentino aporofobia
okładka albumu Sentino – Aporofobia

W komentarzach pod najnowszym singlem Sentino wyznał, że podpisał kontrakt z wytwórnią za milion złotych. Raper potwierdził również, że owym labelem jest MyMusic. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →