Kadr z serwisu YouTube

Sentino wyda niebawem kolejny album. Preorder „Aporofobii” już tu jest


08 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Sentino zaprezentuje swój nowy album na początku stycznia. Tymczasem wiemy już, co znajdzie się w jego wersji preorderowej.

Bardzo produktywny rok

Ludziom, którzy obserwują karierę Sentino wyłącznie przez pryzmat jego tradycyjnie już rozgrzewających media live’ów, może się wydawać, że jego strona wizerunkowa przeważa nad tą artystyczną. A to nieprawda. W 2021 roku polsko-chilijsko-niemiecki raper zrobił wiele, by było o nim głośno również za sprawą projektów muzycznych. W pierwszych dniach kwietnia na rynku pojawił się album Czary Mary, dwa miesiące później – Fenix. Oba doczekały się pozytywnego odbioru.

Po tych projektach przyszedł czas na lipcowy materiał King Sento, o którym pisaliśmy w osobnym tekście. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii, to zachęcamy do kliknięcia. Ledwie nieco ponad pół miesiąca temu na rynku zjawił się również ZL Epilog, a w planach były jeszcze inne krążki. Dziś dowiedzieliśmy się na sto procent, że na Aporofobię poczekamy jeszcze miesiąc. Najwierniejsi fani powinni przyjrzeć się temu, co zawiera preorder stacjonującego w Hiszpanii rapera.

Sentino – RIO

Niespodzianki na Trzech Króli

Pewnie już się domyślacie – nowy krążek Sento ukaże się 6 stycznia 2022 roku. Entuzjaści muzyki wspomnianego będą mieli okazję zapoznać się z zawartością płyty już dzień wcześniej, za sprawą wirtualnego, prywatnego listening party. W trakcie imprezy będzie można również porozmawiać z artystą w nieco bardziej kameralnej atmosferze niż w trakcie ogólnodostępnych transmisji na Instagramie.

Jakby tego było mało, każdy, kto nabędzie preorder, dostanie plakat nawijacza z jego autografem, a także kod zniżkowy na enigmatyczny, sekretny drop. Za taką przyjemność trzeba zapłacić 139 złotych w tym miejscu. Darmowy jest za to odsłuch jego najnowszego singla Hurra wyprodukowanego przez Cultena. Nie znajdziecie go na razie na platformach streamingowych, więc powinniście udać się na stronę projektu.

Sentino – Helikopter nad blokiem

Raport z Hiszpanii

Najwyższa pora pozwolić sobie na odrobinę prywaty. Od dłuższego czasu pracowaliśmy nad pewnym projektem dziennikarskim, który zajawialiśmy dotąd tylko półgębkiem. W trakcie transmisji live z Glamrapem Sentino wspomniał jednak, że nasza ekipa przyjedzie na jego hiszpański rejon, by jako jedyna redakcja w kraju stworzyć z nim kilka ekskluzywnych materiałów wideo i tekstowych.

Mamy zatem nadzieję, że pandemia nie pokrzyżuje nam planów, bo chcemy przywieźć wam rzeczy, dzięki którym poznacie Sebastiana zarówno od strony twórczej, jak i osobistej. Tymczasem zostawiamy was z tracklistą nowego albumu oraz jego okładką.

Sentino – Aporofobia – tracklista

1. Hurra (p. Culten)

2. Jackie Chan (p. Getmony)

3. 45 (p. Getmony)

4. Piekło Banús (p. Getmony)

5. My best life (p. Getmony)

6. Hollow tips (p. Getmony)

7. PSG (p. Getmony)

8. Prada (p. Getmony) 

9. Żaden (p. Getmony)

10. Lebara SIM (p. Getmony)

11. POWWW! feat. Schwesta Ewa (p. CrackHouse)

12. Do Boga (p. Getmony)

13. Wakacje (p. Getmony)

Sentino – Aporofobia – okładka

Sentino zaprezentuje swój nowy album na początku stycznia. Tymczasem wiemy już, co znajdzie się w jego wersji preorderowej. Bardzo produktywny rok Ludziom, którzy obserwują karierę Sentino wyłącznie przez pryzmat jego tradycyjnie już rozgrzewających media live’ów, może się wydawać, że jego strona wizerunkowa przeważa nad tą artystyczną. A to nieprawda. W 2021 roku polsko-chilijsko-niemiecki raper zrobił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →