materiały prasowe

Sea You – nowy festiwal showcase’owy na mapie Polski

Obserwuj nas na instagramie:

Gdańsk zaserwuje nam w tym roku wyjątkowe muzyczne doznania za sprawą nowej inicjatywy – festiwalu showcase’owego Sea You.

Showcase’owy głód. Czy Sea You zastąpi Spring Breaka?

Festiwale showcase’owe, czyli takie, które pozwalają publiczności odkryć zupełnie nowe, często jeszcze w ogóle nieznane twory muzyczne, może i nie były w Polsce nigdy imprezami na skale mainstreamową, choć przykład rozrastającego się z roku na rok poznańskiego Spring Breaka pokazał, że i takie wydarzenia są nad Wisłą niezwykle potrzebne.

W momencie, w którym wspomniany festiwal zmienia swoją nazwę i przenosi się z Poznania do Łodzi, poznaliśmy więcej informacji dotyczących nowej inicjatywy, jaką jest Sea You Music Showcase. Ta zamierza wykorzystać potencjał drzemiący i we wciąż rozwijającym się rynku newcomerów, i w nadmorskiej miejscówce, a pomóc ma w tym doświadczenie zebrane przez gdańską ekipę stojącą za klubem B90 oraz agencję LIVE, znanej choćby z organizacji trasy Męskie Granie.

Sea You Music Showcase – nowa festiwalowa siła z Trójmiasta

Nadchodzący Sea You Music Showcase ma być prawdziwym świętem trójmiejskiej sceny muzycznej. Podczas dwóch dni festiwalu odbędą się liczne koncerty tych, którzy w ostatnich latach przebili się do świadomości ogólnopolskich słuchaczy oraz tych, którzy są dopiero na starcie swojej przygody z muzyką.

Wśród tych ostatnich znajdzie się aż dwudziestu pięciu artystów pochodzących z Trójmiasta. Do tego oprócz koncertów Sea You Music Showcase oferuje liczne spotkania z przedstawicielami ogólnopolskiej branży muzycznej oraz dyskusje panelowe i warsztaty dla młodych adeptów sceny muzycznej, czyli skondensowaną dawkę wiedzy, inspiracji i przede wszystkim rozrywki!

Sea You Music Showcase
Sea You Music Showcase

Sea You Music Showcase Festiwal – kiedy, gdzie i kto zagra?

Pierwsza edycja nowego, trójmiejskiego festiwalu odbędzie się w dniach 8-9 kwietnia 2022 roku w gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Znamy też ogłoszonych wykonawców z podziałem na dni:

Piątek 08.04.

ALFAH FEMMES \ ALONE AT HOME \ FREE GAMES FOR MAY \ MAJLO \ NAGROBKI \ VVASYL \ WHY BOTHER \ wh0wh0 \ WOJTEK MAZOLEWSKI – YUGEN \ ZESPÓŁ SZTYLETY \ LABORATORIUM PIEŚNI

Sobota 09.04.

THE CASSINO \ CZECHOSLOVAKIA \ KWIATY \ LONKER SEE \ PRÓŻNIA \ RESINA \ SEA SAW \ TRUPA TRUPA \ ŻURAWIE \ 1988 \ TYMON TYMAŃSKI & GOŚCIE: REPUBLIKA

Oprócz tego odbędą się panele dyskusyjne, o których więcej przeczytacie w tym miejscu. Szykują się dwa wiosenne, intensywne w muzyczne doznania dni nad morzem. Nie może Was tam zabraknąć!

Sea You Music Showcase
Sea You Music Showcase

Gdańsk zaserwuje nam w tym roku wyjątkowe muzyczne doznania za sprawą nowej inicjatywy – festiwalu showcase’owego Sea You. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Showcase’owy głód. Czy Sea You zastąpi Spring Breaka? Festiwale showcase’owe, czyli takie, które […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →