Sarsa zapowiada jesienną trasę koncertową


13 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sarsa w maju wydała swoją najnowszą płytę - Zakryj. Jesienią materiału z tego albumu będzie można posłuchać na żywo w trakcie klubowej trasy koncertowej. Sprawdźcie, kiedy artystka zagra w Waszym mieście.

Sarsa to jedna z najbardziej charakterystycznych polskich wokalistek. Sama komponuje i pisze teksty. Dodatkowo gra na instrumentach klawiszowych i ukulele. Oprócz solowej działalności, pisała także teksty dla innych wokalistek, np. Ewy Farnej czy Moniki Lewczuk.

Szerszej publiczności dała się poznać poprzez udział w różnych talent show, m.in. Must Be The Music, X Factor czy The Voice Of Poland.

W 2015 roku ukazał się jej debiutancki singiel – Naucz Mnie. Od tego czasu Sarsa wydała już trzy albumy studyjne – Zapomnij mi, Pióropusze i najnowsza Zakryj, która ukazała się w maju tego roku.

Nowy album promują single: Zakryj, Carmen oraz Tęskno Mi.

Sarsa – Tęskno Mi

Sarsa została także ambasadorką marki Coca-Cola i w ramach projektu Music Stories stworzyła utwór Sentymenty.

Sarsa – jesienna trasa koncertowa

Po letnim sezonie festiwalowym, przyszedł czas na samodzielne, klubowe występy. W listopadzie artystka zagra kilka klubowych koncertów w największych polskich miastach. Rozpiska miast prezentuje się następująco:

03.11. – Gdańsk, Parlament
09.11. – Lublin, Klub30
10.11. – Katowice, Klub P23
15.11. – Opole, NCPP
17.11. – Kraków, Forty Kleparz
22.11. – Zielona Góra, Kawon
24.11. – Częstochowa, Politechnik
01.12. – Poznań, B17

sarsa jesienna trasa koncertowa

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: