kadr z klipu do utworu „skanah”

Sanah prezentuje nowy singiel „skanah”


08 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Zanim wyruszy w stadionową trasę koncertową, sanah przygotowała do swoich słuchaczy nowy utwór zatytułowany skanah.

Specjalnie dla fanów

Nieuchronnie nadciąga wielka trasa stadionowa sanah. Artystka zagra między innymi na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie będzie promować swoją ostatnią płytę Poezyje, choć jesteśmy pewni, że fani usłyszą przekrój twórczości artystki z całej kariery. Możemy więc spodziewać się więc Szampana, ale także nowości w postaci skanah. Sanah podzieliła się bowiem nowym utworem, który jak sama pisze na swoim Facebooku, „ma nadzieję, że wszyscy będę śpiewać na koncercie w Chorzowie”. Ten odbędzie się już za tydzień.

sanah – skanah

Wyprzedany Narodowy

Oprócz Stadionu Śląskiego w Chorzowie i Polsat Plus Areny w Gdańsku, sanah wystąpi na jeszcze jednym stadionie. Zagra swój największy koncert w życiu na Stadionie Narodowym w Warszawie. I choć do tego występu pozostało jeszcze ponad miesiąc, już teraz może pochwalić się w związku z nim niezwykłym osiągnięciem. Jako pierwsza Polka wyprzedała bowiem wszystkie bilety na koncert na PGE Nardowym. Wcześniej z naszych rodaków dokonali tego Dawid Podsiadło i Taco Hemingway, którzy zagrali wspólny koncert we wrześniu 2019 roku, a także… Dawid Podsiadło w wersji solo, który zagra na PGE Narodowym już 26 sierpnia.

Występ na Narodowym będzie zwieńczeniem ogłoszonej trasy Uczta nad Ucztami. Wcześniej Sanah wystąpi: 15 sierpnia na Stadionie Śląskim8 września na Polsat Plus Arenie w Gdańsku Na koncercie na Narodowym zobaczy ją ponad 60 tys. fanów. Łącznie na całej trasie ok. 170 tys. osób. Tak duża stadionowa trasa jest pokłosiem poprzednich wyprzedanych tournée Uczta Tour oraz BANKIET, które wyprzedały się w całości.

Zanim wyruszy w stadionową trasę koncertową, sanah przygotowała do swoich słuchaczy nowy utwór zatytułowany skanah. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Specjalnie dla fanów Nieuchronnie nadciąga wielka trasa stadionowa sanah. Artystka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →