Rusza konkurs Męskie Granie Young!


25 lutego 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Możesz zdecydować, kto w tym roku zagra na scenie podczas trasy koncertowej projektu.

Męskie Granie od początku istnienia stawia na wspieranie początkujących artystów, nieznanych szerszej publiczności. Z okazji 10-tej edycji zorganizowany został konkurs Męskie Granie Young, do którego zostały zaproszone zespoły i wykonawcy, którzy stawiają pierwsze kroki na scenie.

Do udziału w konkursie ambasadorzy projektu – Tomasz Organek, lider zespołu Ørganek oraz dziennikarz radiowej Trójki – Piotr Stelmach, wybrali 20 wykonawców. 

Na swoich faworytów można głosować na stronie projektu  do 22 marca. Każdemu przysługują 3 głosy dziennie. Podczas trasy Męskiego Grania wystąpi siedmiu wykonawców z największą liczbą głosów.

Foto: M. Murawski

Możesz zdecydować, kto w tym roku zagra na scenie podczas trasy koncertowej projektu. Męskie Granie od początku istnienia stawia na wspieranie początkujących artystów, nieznanych szerszej publiczności. Z okazji 10-tej edycji zorganizowany został konkurs Męskie Granie Young, do którego zostały zaproszone zespoły i wykonawcy, którzy stawiają pierwsze kroki na scenie. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →