Rosalie. w nowym klipie “Spokojnie” prezentuje najlepsze stylówy w klimacie ’90!


30 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Przy okazji artystka rusza ze preorderem winylowego wydania jej debiutanckiego krążka “Flashback”.

Nowe video to efekt współpracy Rosalie. oraz duetu fotografów Tatiana + Karol, stanowiący jeszcze jeden dowód na przenikanie się światów muzyki i mody. Utwór „Spokojnie” wyprodukował reprezentant Flirtini – Suwal.

Premiera czwartego klipu promującego krążek “Flashback” zbiega się ze startem preorderu winylowego wydania płyty, który zyskał nową oprawę graficzną! O mastering „Flashback” LP zadbał tym razem Michał Eprom Baj.

Przypominamy, że Rosalie. aktualnie jest w trakcie trasy koncertowej, której zwieńczeniem będzie wyjątkowy koncert, na którym piosenki z repertuaru urodzonej w Berlinie wokalistki wybrzmią w aranżacjach szesnastoosobowej Poznan Jazz Philharmonic Orchestra.

FLASHBACK TOUR FALL/WINTER:

03.11 – Kołobrzeg, RCK

09.11 – Sopot, Sfinks700

22.11 – Toruń, NRD klub

25.11 – Wrocław, Stary Klasztor

06.12 – Kraków, Zet Pe Te

07.12 – Łódź, Soda Underground

15.12 – Poznań, Tama (z Poznan Jazz Philharmonic Orchestra!)

Przy okazji artystka rusza ze preorderem winylowego wydania jej debiutanckiego krążka “Flashback”. Nowe video to efekt współpracy Rosalie. oraz duetu fotografów Tatiana + Karol, stanowiący jeszcze jeden dowód na przenikanie się światów muzyki i mody. Utwór „Spokojnie” wyprodukował reprezentant Flirtini – Suwal. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →