Rosalie. nowym singlem nagranym z Bitaminą zapowiada trasę koncertową!


10 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Na 8 koncertach usłyszymy kawałki w EPki ENUFF oraz nowe utwory, przy których pracowała prawdziwa muzyczna śmietanka producencka. 

19 stycznia pojawi się w sklepach Flashback – długo wyczekiwany alubum Rosalie., która do współpracy przy swoim debiucie zaprosiła najlepszych z najlepszych. Za produkcję nowych utworów wokalistki odpowiadali m.inChloe Martini, Hatti Vatti, Bitamina, 1988 (1/2 duetu Syny), czy znany z kolektywu Flirtini Suwal. Miksem i masteringiem zajął się z kolei Envee.

W zeszłym Rosalie roku dała świetne występy na największych polskich festiwalach, niedługo znów będzie można ją usłyszeć na żywo. Artystka ogłosiła właśnie trasę koncertową Flashback Tour, której towarzyszy wydanie drugiego singla About Us, którego produkcją zajęła się Bitamina.

Utwory z płyty Flashback będzie można usłyszeć na żywo w 8 miastach. Sprawdźcie, kiedy Rosalie. zawita do Waszego miasta. :)

Rosalie. – Flashback Tour 2018:

23.02 – Kraków, Serce
24.02 – Częstochowa, Rura
01.03 – Wrocław, Stara Piwnica
03.03 – Lublin, Dom Kultury

08.03 – Toruń, NRD
10.03 – Słubice, Prowincja/SMOK
15.03 – Warszawa, Jasna 1
16.03 – Poznań, Tama

 

Na 8 koncertach usłyszymy kawałki w EPki ENUFF oraz nowe utwory, przy których pracowała prawdziwa muzyczna śmietanka producencka.  19 stycznia pojawi się w sklepach Flashback – długo wyczekiwany alubum Rosalie., która do współpracy przy swoim debiucie zaprosiła najlepszych z najlepszych. Za produkcję nowych utworów wokalistki odpowiadali m.in. Chloe Martini, Hatti Vatti, Bitamina, 1988 (1/2 duetu Syny), czy znany […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →