Emma McIntyre / Getty Images

Rosalía promuje swój nowy album klipem

Podziel się newsem:

Rosalía dzieli się obrazkiem do kawałka Candy, pochodzącego z jej najnowszego albumu, Motomami. Zobacz!

ROSALÍA – CANDY

Teledysk przedstawia dziką noc pełną alkoholu, imprezowania i karaoke.

Nowa płyta Rosalíi

Pochodząca z Hiszpanii piosenkarka wypuściła nowy krążek 18 marca, a krytycy muzyczni z całego świata prześcigają się w wystawianiu pełnych zachwytu recenzji. Choćby na Pitchforku album otrzymał aż 8.4 w dziesięciostopniowej skali.

Motomami zostało uznane za „jeden z najbardziej oczekiwanych albumów 2022 roku” przez wiele światowych mediów, w tym BBC, El País, NME, Nylon, Pitchfork, Time i Wall Street Journal. Niedawno magazyn Rolling Stone nazwał jej nadchodzące wydawnictwo „innowacyjną, awangardową pracą, która oddaje korzenie i możliwości techniczne Rosalíi”. Jak zauważa, „gatunki muzyczne to już przeszłość; jest tu miejsce na wszystko, czym powinna być współczesna muzyka: sztuka, smak, dembow, champeta, flamenco, bachata, hip-hop, melodie fortepianowe”.

– czytamy w opisie wydawnictwa
Rosalía
okładka albumu MOTOMAMI Rosalíi

To mój najbardziej osobisty album w całej karierze. Opowiada o damskiej postaci budującej samą siebie. To niemalże mój prywatny autoportret.

– mówiła o swej nowej płycie Rosalía w rozmowie z magazynem Rolling Stone

Tracklista krążka MOTOMAMI prezentuje się następująco:

MOTOMAMI – tracklista

 1. SAOKO
 2. CANDY
 3. LA FAMA feat. The Weeknd
 4. BULERIAS
 5. CHICKEN TERIYAKI
 6. HENTAI
 7. BIZCOCHITO
 8. G3 N15
 9. MOTOMAMI
 10. DIABLO
 11. DELIRIO DE GRANDEZA
 12. CUUUUuuuuuute
 13. COMO UN G
 14. Abcdefg
 15. LA COMBI VERSACE feat. Tokischa
 16. SAKURA

Całe szczęście nic nie wskazuje na to, by nowy krążek artystki miał pozostać jedynie gratką dla melomanów. Osiąga również sukces komercyjny. Przykładowo opublikowany przed premierą całości wydawnictwa track La Fama z gościnnym udziałem The Weeknda ma obecnie ponad 123 miliony streamów i prawie 70 milionów wyświetleń teledysku. Wspiął się również na drugie miejsce na liście Billboard Hot Latin Songs oraz przekroczył 100 milionów streamów na Spotify jako 11. piosenka Rosalíi, której się to udało.

Rosalía dzieli się obrazkiem do kawałka Candy, pochodzącego z jej najnowszego albumu, Motomami. Zobacz! Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla ROSALÍA – CANDY Teledysk przedstawia dziką noc pełną alkoholu, imprezowania i karaoke. Nowa […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →