Rhye powraca na jeden koncert do Polski

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Rhye pod koniec roku wyruszy w europejską trasę koncertową. Jednym z przystanków będzie Warszawa. Sprawdźcie szczegóły.

Rhye to powstały w 2012 roku projekt kanadyjskiego wokalisty Mike’a Milosha, który początkowo tworzył w duecie z duńskim instrumentalistą Robinem Hannibalem. Muzyka Rhye to elektronika połączona z R&B.

Gdy na początku muzycy wypuścili do sieci dwa single Open i The Fall, nie było wiadomo kim są. Swoją tożsamość ujawnili rok później, w 2013 roku wydając debiutancki album Woman.

Rhye – Open

W 2017 roku Robin Hannibal opuścił projekt i Rhye przekształciło się w kolektyw muzyczny prowadzony przez Milosha i skupiony wokół zespołu na żywo.

W lutym 2018 roku ukazała się druga płyta, zatytułowana Blood. Materiał, który się na niej znalazł został napisany, wyprodukowany i wykonany niemalże wyłącznie przez Milosha.

Najnowszym wydawnictwem od Rhye jest album Spirit, który ukazał się w maju 2019 roku. Na krążku znalazły się takie utwory jak Needed czy nagrany z połową duetu Kiasmos Ólafurem Arnaldsem kawałek zatytułowany Patience.

Rhye – Needed

Rhye ponownie w Polsce – data, bilety

W ramach europejskiej trasy koncertowej pod koniec roku Rhye ponownie odwiedzi Polskę. Materiału z najnowszej płyty będzie można posłuchać na żywo 25 listopada w stołecznym klubie Palladium. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.