Rami Malek zagra Freddiego Mercury’ego w biografii lidera Queen


07 listopada 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Rami Malek, gwiazda serialu Mr. Robot, wcieli się we Freddiego Mercury’ego w filmowej biografii lidera Queen.

Informacja o obsadzeniu głównej roli to znak, że prace nad filmem ruszają pełną parą. Za kamerą stanie Bryan Singer, reżyser czterech części X-Menów oraz nagrodzonych dwoma Oscarami Podejrzanych.

Do roli Mercury’ego długo rozważany być Sasha Baron Cohen, który jednak nie znalazł wspólnego języka z zaangażowanym w produkcję gitarzystą Queen Brianem Mayem. Cohen ostro krytykował scenariusz, określając go nudnym i zachowawczym. Na ekranie w roli jednego z najlepszych wokalistów w historii rocka zobaczymy więc Ramiego Maleka, nagrodzonego Emmy za rolę Elliotta Andersona w opowiadającym o grupie hakerów serialu Mr. Robot.

rami malek

Freddie Mercury urodził się w Zanzibarze (dzisiejsze terytorium Tanzanii) i dorastał w Indiach, zanim przeniósł się do Anglii w połowie lat 60. Tam wraz z Brianem Mayem i Rogerem Taylorem w 1970 założył Queen, legendę rocka znaną najbardziej z takich hitów jak “Bohemian Rhapsody” i “We Are The Champions”. Mercury zmarł w 1991 roku z powodu komplikacji wywołanych przez AIDS. Miał 45 lat.

Sprawdź także:
Black Mirror: Czarne lustro pokazujące przyszłość

Rami Malek, gwiazda serialu Mr. Robot, wcieli się we Freddiego Mercury’ego w filmowej biografii lidera Queen. Informacja o obsadzeniu głównej roli to znak, że prace nad filmem ruszają pełną parą. Za kamerą stanie Bryan Singer, reżyser czterech części X-Menów oraz nagrodzonych dwoma Oscarami Podejrzanych. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →