Rag’n’Bone Man już w niedzielę w Polsce. Zobacz nowy klip!

Obserwuj nas na instagramie:

Już w niedzielę Rag’n’Bone Man wystąpi w klubie Progresja w Warszawie. Przed koncertem zobaczcie nowy teledysk do utworu “Skin”.

Rag’n’Bone Man to bez wątpienia jedno z największych muzycznych odkryć ostatnich miesięcy. Łączący przebojowy pop z bluesową estetyką wokalista Rory Graham najpierw podbił światowe listy przebojów singlem “Human” (w Polsce pod koniec 2016 roku był to najczęściej odtwarzany utwór w stacjach radiowych!) a aktualnie kontynuuje pasmo sukcesów za sprawą nowego singla “Skin”.

Teledysk do utworu “Skin” nakręcono w Kazachstanie. Kręcony w Kazachstanie obraz reżyserował Greg Davenport, odpowiedzialny za teledyki m.in. Seafret, Lonely The Brave czy Steve’a Masona (The Beta Band).

Dość zaskakujące są inspiracje stojące za powstaniem utworu “Skin”. John Kennedy, bo tak naprawdę nazywa się Rag’n’Bone Man, powiedział w Radio X, że utwór zainspirowany został… “Grą o Tron”, a konkretnie relacją między Jonem Snowem i Ygritte, którzy “ewidentnie się kochają, ale nie mogą być ze sobą, ponieważ są z innych światów”.

Już w niedzielę Rag’n’Bone wystąpi na wyprzedanym koncercie w warszawskim klubie Progresja – szczęściarze, którym udało się wykupić bilet na to wydarzenie mogą czuć się naprawdę wyjątkowo: aktualnie wszystkie najbliższe koncerty Rory’ego są wyprzedane na kilka miesięcy wprzód!

Już w niedzielę Rag’n’Bone Man wystąpi w klubie Progresja w Warszawie. Przed koncertem zobaczcie nowy teledysk do utworu “Skin”. Rag’n’Bone Man to bez wątpienia jedno z największych muzycznych odkryć ostatnich miesięcy. Łączący przebojowy pop z bluesową estetyką wokalista Rory Graham najpierw podbił światowe listy przebojów singlem “Human” (w Polsce pod koniec 2016 roku był to […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →