wikicommons

Quentin Tarantino o Kanye Weście: „To nieprawda, że wpadł na pomysł Django


29 października 2022

Podziel się newsem:

Quentin Tarantino odniósł się do słów Kanyego Westa, który twierdzi, że jest autorem pomysłu na scenariusz filmu Django.

On rzeczywiście miał pomysł na teledysk

W ostatnich tygodniach lista kontrowersji, jakich dostarcza nam Kanye West, przyprawia wręcz o zawrót głowy. Wiele rewelacji rapera dotyczy konkretnych osób, jednak mało kto odpowiada na oskarżenia. Wyłamał się z tego Quentin Tarantino. Kanye twierdził, że pomysł na scenariusz filmu Django, za którego Tarantino dostał Oscara, był jego. Ye rzekomo chciał go wykorzystać przy kręceniu teledysku do utworu Gold Digger i powiedział o tym reżyserowi i odtwórcy głównej roli, Jamiemu Foxxowi. W rozmowie w programie Jimmy Kimmel Live Quentin odniósł się do słów rapera:

Nie ma prawdy w tym, że Kanye West wpadł na pomysł scenariusz do filmu Django, a potem powiedział mi to, a ja stwierdziłem: „Hej, wow, to naprawdę świetny pomysł, pozwólcie mi wziąć pomysł Kanye i zrobić z niego Django”. Tak nie było. Miałem w głowie ten pomysł od jakiegoś czasu, zanim jeszcze poznałem Kanye. Było to w czasie gdy chciał zrobić »rozbuchaną wersję filmową« swojego albumu The College Dropout i chciał, aby różni reżyserzy wyreżyserowali różne utwory z płyty. On rzeczywiście miał pomysł na teledysk i rzeczywiście było to do utworu Gold Digger. Miał być niewolnikiem śpiewającym ten utwór. To było bardzo zabawne. Jednak bycie niewolnikiem w teledysku wydawało mi się być jedynym podobieństwem do mojego Django.

Tak więc razem z wypowiedzią Quentina Tarantino można wsadzić ostatnie rewelacje Kanye między bajki, jednak tak całkowicie szczerze – czy ktoś wątpił w to, że jest inaczej?

Quentin Tarantino o Kanye Weście

Kanye West show

W ostatnich tygodniach nad głową Kanye zbierają się czarne chmury. Przekraczając kolejne granice dobrego smaku, raper zdążył już obrazić środowisko żydowskie, a ostatnio także afroamerykańskie. W podcaście Drink Champs Kanye wypowiedział się na temat Black Lives Matters i George’a Floyda. Przyznał, że jego zdaniem jego śmierć była w rzeczywistości spowodowana obecnością fentanylu w jego organizmie. Kwestionował także sposób umieszczenia kolana policjanta na szyi ofiary. Warto przypomnieć, że rzeczony policjant, Derek Chauvin, został skazany w 2001 r. na 22,5 roku więzienia za nieumyślne morderstwo. Przyciskał on kolanem szyję George’a Floyda przez ponad 9 minut. 

Quentin Tarantino odniósł się do słów Kanyego Westa, który twierdzi, że jest autorem pomysłu na scenariusz filmu Django. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił On […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →