wikicommons

Quentin Tarantino o Kanye Weście: „To nieprawda, że wpadł na pomysł Django


29 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Quentin Tarantino odniósł się do słów Kanyego Westa, który twierdzi, że jest autorem pomysłu na scenariusz filmu Django.

On rzeczywiście miał pomysł na teledysk

W ostatnich tygodniach lista kontrowersji, jakich dostarcza nam Kanye West, przyprawia wręcz o zawrót głowy. Wiele rewelacji rapera dotyczy konkretnych osób, jednak mało kto odpowiada na oskarżenia. Wyłamał się z tego Quentin Tarantino. Kanye twierdził, że pomysł na scenariusz filmu Django, za którego Tarantino dostał Oscara, był jego. Ye rzekomo chciał go wykorzystać przy kręceniu teledysku do utworu Gold Digger i powiedział o tym reżyserowi i odtwórcy głównej roli, Jamiemu Foxxowi. W rozmowie w programie Jimmy Kimmel Live Quentin odniósł się do słów rapera:

Nie ma prawdy w tym, że Kanye West wpadł na pomysł scenariusz do filmu Django, a potem powiedział mi to, a ja stwierdziłem: „Hej, wow, to naprawdę świetny pomysł, pozwólcie mi wziąć pomysł Kanye i zrobić z niego Django”. Tak nie było. Miałem w głowie ten pomysł od jakiegoś czasu, zanim jeszcze poznałem Kanye. Było to w czasie gdy chciał zrobić »rozbuchaną wersję filmową« swojego albumu The College Dropout i chciał, aby różni reżyserzy wyreżyserowali różne utwory z płyty. On rzeczywiście miał pomysł na teledysk i rzeczywiście było to do utworu Gold Digger. Miał być niewolnikiem śpiewającym ten utwór. To było bardzo zabawne. Jednak bycie niewolnikiem w teledysku wydawało mi się być jedynym podobieństwem do mojego Django.

Tak więc razem z wypowiedzią Quentina Tarantino można wsadzić ostatnie rewelacje Kanye między bajki, jednak tak całkowicie szczerze – czy ktoś wątpił w to, że jest inaczej?

Quentin Tarantino o Kanye Weście

Kanye West show

W ostatnich tygodniach nad głową Kanye zbierają się czarne chmury. Przekraczając kolejne granice dobrego smaku, raper zdążył już obrazić środowisko żydowskie, a ostatnio także afroamerykańskie. W podcaście Drink Champs Kanye wypowiedział się na temat Black Lives Matters i George’a Floyda. Przyznał, że jego zdaniem jego śmierć była w rzeczywistości spowodowana obecnością fentanylu w jego organizmie. Kwestionował także sposób umieszczenia kolana policjanta na szyi ofiary. Warto przypomnieć, że rzeczony policjant, Derek Chauvin, został skazany w 2001 r. na 22,5 roku więzienia za nieumyślne morderstwo. Przyciskał on kolanem szyję George’a Floyda przez ponad 9 minut. 

Quentin Tarantino odniósł się do słów Kanyego Westa, który twierdzi, że jest autorem pomysłu na scenariusz filmu Django. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM On rzeczywiście miał pomysł […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →