Projekt „Masterklasa”: artyści pokazują swoją pracę od kuchni


22 października 2020

Podziel się newsem:

Masterklasa to nowy cykl kursów wideo, w których wybitni artyści odkrywają przed widzami tajniki swojej pracy. Zobaczcie pierwsze odcinki z Katarzyną Nosowską!

Masterklasa – artystyczny cykl kursów, czyli gwiazdy w roli wykładowców

Masterklasa to inicjatywa Fundacji Art Fidelis, powstała w ramach programu dofinansowań Kultura w sieci. Obejmuje ona cykl kursów wideo, będących bliskimi spotkaniami z wyjątkowymi artystami. 5-odcinkowe Masterklasy ukazują kulisy pracy artystów oraz tajniki warsztatu, ale przede wszystkim pozwalają poznać ich lepiej, doświadczyć ich wrażliwości i osobowości.

Masterklasa Nosowska

W październiku pojawią się dwie Masterklasy, będące swego rodzaju wykładami otwartymi z gośćmi specjalnymi. To jednak coś innego niż kojarzący się ze szkołą, zwykły kurs. Jest o wiele bardziej intymnie na poziomie przekazywanej wiedzy i szczere, gdy chodzi o doświadczenie i życiową mądrość.

Masterklasa z Katarzyną Nosowską, czyli o roli słów w piosenkach

Pierwszą część cyklu możecie oglądać już teraz. Jej bohaterką jest Katarzyna Nosowska – wybitna polska wokalistka, która zaprasza do świata słowa, przybliżając odbiorcom tajniki pisania tekstów. Jeśli chcecie się dowiedzieć co wspólnego ma tekst piosenki i mała, damska torebka – dołączcie do klasy 27-krotnej laureatki nagrody muzycznej Fryderyk i autorki dwóch bestsellerowych książek.

Masterklasa Nosowska

Masterklasa Nosowskiej, zatytułowana Piosenka musi posiadać tekstwprowadzenie w świat słowa, to opowieść o intencjach autora, powinności wobec odbiorców, odpowiedzialność za słowo i szacunku do niego, perspektywie opowiadanych historii, kategoriach wagowych tekstów. O tym, co powinno być najpierw – muzyka czy słowa? O systematyce, wenie, brudnopisie i wielu innych pojęciach, które znajdziecie w tym godzinnym spotkaniu z mistrzynią słowa – Kasią Nosowską. Więcej o projekcie znajdziecie na stronie masterklasa.pl.

Masterklasa #1: Katarzyna Nosowska – Piosenka musi posiadać tekst – wprowadzenie w świat słowa, zobacz

Masterklasa to nowy cykl kursów wideo, w których wybitni artyści odkrywają przed widzami tajniki swojej pracy. Zobaczcie pierwsze odcinki z Katarzyną Nosowską! Masterklasa – artystyczny cykl kursów, czyli gwiazdy w roli wykładowców Masterklasa to inicjatywa Fundacji Art Fidelis, powstała w ramach programu dofinansowań Kultura w sieci. Obejmuje ona cykl kursów wideo, będących bliskimi spotkaniami z […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Nosowska w Poznaniu

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.