materiały prasowe

Producenci dzielą się zdjęciami z planu „Batgirl”. Leslie Grace jako Barbara Gordon w akcji


02 marca 2022

Podziel się newsem:

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu Batgirl. Na materiałach widzimy m.in. Leslie Jones odgrywającą Barbarę Gordon. To nie koniec zakulisowych materiałów.

Gotham City tym razem ochroni Batgirl – mamy zdjęcia z planu

Trwają prace nad filmem Batgirl z Leslie Grace w roli głównej. Produkcja nie trafi do kin, lecz od razu pojawi się na platformie HBO Max. Na razie nie wiadomo, kiedy historia Barbary Gordon będzie dostępna dla widzów, jednak spekulacje wskazują grudzień bieżącego roku.

Zobacz: The Batman: Robert Pattinson wskazuje następnych przeciwników obrońcy Gotham

Użytkownicy Twittera mogą na bieżąco śledzić prace nad filmem. Profil Batgirl Film News regularnie publikuje fotografie oraz nagrania z prac nad dziełem. Wśród wielu zdjęć widzimy m.in. Leslie Grace w „cywilnym” ubraniu Barbary Gordon, ale też aktorkę siedzącą na motocyklu granej przez nią postaci.

Batgirl Film News podzielił się również pierwszymi zdjęciami przeciwnika BatgirlFirefly’a. Profil, który zastrzega, że nie ma nic wspólnego z Warner Bros. Pictures, dotarł do materiałów, podczas których ekipa pracowała nad sceną pościgu. W kadrze widoczny był również motocykl Kobiety Nietoperza.

Co jeszcze wiemy o Batgirl?

Obecnie niewiele wiadomo na temat produkcji dla HBO Max. Na razie potwierdzono, że do roli Batmana powróci Michael Keaton, a komisarza Gordona ponownie odegra J.K. Simmons. W obsadzie filmu znaleźli się również m.in. Corey Johnson, Ivory Aquino, Brendan Fraser. Za reżyserię filmu odpowiadają Bilall Fallah oraz Adil El Arbi. Scenariusz filmu z Leslie Grace w roli głównej stworzyła Christiny Hodson, odpowiadająca m.in. za Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn).

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu Batgirl. Na materiałach widzimy m.in. Leslie Jones odgrywającą Barbarę Gordon. To nie koniec zakulisowych materiałów. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →