Reżyser “Avengers” wyreżyseruje film o Batgirl

Obserwuj nas na instagramie:

Zdrada w świecie komiksu. Reżyser Joss Whedon przechodzi z Marvela do DC. Dla tego studia wyreżyseruje “Batgirl”.

Warner Bros. ogłosił plany realizacji kolejnego filmu w ramach uniwersum DC Comics. Będzie to “Batgirl”. Film wyreżyserować ma Joss Whedon, reżyser “Avengers”. Twórca ma mieć sporą swobodę – odpowiadać będzie także za scenariusz i produkcję całości widowiska.

Batgirl pojawiła się na kartach komisów DC w 1961 roku. Pierwszą Batgirl była Betty Kane, która działała jako pomocnia Batwoman. Oficjalnie za pierwszą Batgirl uznaje się jednak Barbarę Gordon, córkę komisarza policji Jima Gordona, która pojawiła się pierwszy raz w komiksie “The Million Dollar Debut of Batgirl!” w 1967.

batgirl

Punktem wyjścia dla scenariusza filmu będzie postać Batgirl z cyklu The New 52. Nie wiadomo jednak, czy reżyser “Avengers” będzie się wzorował na konkretnym komiksie, czy stworzy własną historię jedynie posiłkując się materiałem źródłowym DC Comics.

Kino uniwersum DC stawia na kobiety. W tym roku do kin wejdzie “Wonder Woman”, a David Ayer przygotowuje spin-off “Legionu samobójców” pod tytułem “Gotham City Sirens”.

źródło: Filmweb

Zdrada w świecie komiksu. Reżyser Joss Whedon przechodzi z Marvela do DC. Dla tego studia wyreżyseruje “Batgirl”. Warner Bros. ogłosił plany realizacji kolejnego filmu w ramach uniwersum DC Comics. Będzie to “Batgirl”. Film wyreżyserować ma Joss Whedon, reżyser “Avengers”. Twórca ma mieć sporą swobodę – odpowiadać będzie także za scenariusz i produkcję całości widowiska. Zobacz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →