kadr z filmu „Na noże"

Poznaliśmy tytuł kontynuacji filmu “Na noże”

Obserwuj nas na instagramie:

Rian Johnson ogłosił, że druga część filmu Na noże będzie nosić tytuł Glass Onion: A Knives Out Mystery. Kiedy premiera?

Nie Na noże 2. Reżyser ujawnia tytuł kontynuacji hitowego filmu

Reżyser Rian Johnson ujawnił tytuł we wpisie na Twitterze, w którym wyjaśnił, w jaki sposób powieściopisarka Agatha Christie wpłynęła na jego podejście do sequela.

Myślę, że istnieje błędne przekonanie, że jej książki używają tej samej formuły w kółko, ale fani wiedzą, że jest odwrotnie.
To nie były tylko scenerie czy metody morderstwa, autorka stale poszerzała konceptualnie gatunek. Pod parasolem kryminałów pisała thrillery szpiegowskie, proto-slashery, polowania na seryjnych morderców, romanse gotyckie, psychologiczne studia postaci, glamowe dzienniki podróżnicze.
Kiedy tworzyłem Na noże, podekscytowała mnie perspektywa robienia kolejnych tajemnic z Danielem [Craigiem] w roli Benoita Blanca – aby naśladować Christie i sprawić, by każdy film był jak zupełnie nowa książka, z własnym tonem, ambicją, powodem do bycia… i tytułem.
Następna sprawa Benoit Blanca, kontynuacja Na noże, nazywa się GLASS ONION.

Kontynuacja Na noże ponownie z gwiazdorską obsadą

Wraz z Craigiem, który powtarza swoją rolę z oryginału z 2019 roku, w Glass Onion: A Knives Out Mystery wystąpią Edward Norton, Dave Bautista, Kathryn Hahn, Jessica Henwick, Kate Hudson, Janelle Monáe, Madelyn Cline i Leslie Odom Jr.

Premiera filmu Glass Onion: A Knives Out Mystery, którego akcja toczy się w Grecji, zaplanowana jest na Netflix jeszcze w tym roku. W marcu ubiegłego roku serwis streamingowy nabył prawa do dwóch sequeli produkcji.

Glass Onion: A Knives Out Mystery | Title Announcement | Netflix

Rian Johnson ogłosił, że druga część filmu Na noże będzie nosić tytuł Glass Onion: A Knives Out Mystery. Kiedy premiera? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nie Na noże 2. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →