kadr z serialu „Poker Face”

Rian Johnson z nową produkcją. Gwiazdorska obsada „Poker Face”  


16 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Rian Johnson, reżyser filmów z serii na No noże, szykuje kolejną produkcję z gwiazdorską obsadą – serial Poker Face.

Plejada gwiazd Riana Johnsona

Już 26 stycznia, na niedostępnej póki co w Polsce platformie Peacock, zadebiutuje Poker Face – nowy serial Riana Johnsona. Reżyser, znany przede wszystkim z kryminalnej serii obejmującej Na noże i Glass Onion, po raz kolejny zaprosił do współpracy znanych aktorów i aktorki. W trailerze pojawiają się między innymi Natasha Lyonne, Adrien Brody, Benjamin Bratt, Tim Blake Nelson, Chloë Sevigny, Lil Rel Howery i Clea Duvall. Oprócz nich potwierdzony został udział w produkcji Josepha Gordona-Levitta oraz Stephanie Hsu, która zaistniała mocniej w świadomości publiczności występem we Wszystko wszędzie naraz. Nie wiadomo niestety kiedy dziesięcioodcinkowa produkcja będzie dostępna do obejrzenia w Polsce.

Trailer serialu Poker Face

„Poślubiłem Jamesa Bonda”

Ostatnia produkcja Riana Johnsona, Glass Onion: Film z serii „Na noże”, wywołała dość zabawną kontrowersję związaną z rolą Hugh Granta. Aktor, znany między innymi z Notting Hill czy To właśnie miłość, wypowiedział w filmie zaledwie dwa zdania. Na ich temat wywiązały się wręcz kłótnie między internautami. Wszystko wskazywało bowiem, że jest on partnerem granego przez Daniela Craiga bohatera, Benoita Blanca. Dyskusje wokół tej sceny szybko rozwiał sam Grant:

Tak, to prawda, poślubiłem Jamesa Bonda. W filmie widać mnie przez momencik. Nie wiem do końca po co chcieli to zrobić, ale pierwsza część Na noże była genialna, więc pomyślałem: czemu nie? Na planie byłem dosłownie kilka godzin.

Ci, którzy śledzili całą drogę powstawania filmu Riana Johnsona, od pierwszych wzmianek, przez recenzje dziennikarzy, nie są z pewnością zaskoczeni takim zwrotem akcji. Obserwując jednak popularne portale o tematyce filmowej i komentarze w mediach społecznościowych, nie dla wszystkich ta sytuacja była jasna.

Rian Johnson, reżyser filmów z serii na No noże, szykuje kolejną produkcję z gwiazdorską obsadą – serial Poker Face. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →