Powstał film krótkometrażowy z muzyką Coals!


15 marca 2019

Podziel się newsem:

W produkcji zostały wykorzystane utwory z płyty Tamagotchi.  A już niebawem pojawi się nowy materiał duetu.

Reklama

Five Pieces to film krótkometrażowy inspirowany muzyką zespołu Coals, stworzony przez Emi Buchwald. W klipie zostały wykorzystane piosenki – Lato 2002, Hoodie Blake, 90s Babies i MTV Music.

Niebawem, bo pod koniec marca, pojawi się nowa EP-ka Coals – Klan (zobacz: Coals zapowiada nową EP-kę!). Ogłoszono już trasę koncertową, która będzie promować wydawnictwo. Zespół zagra w kilku miastach w Polsce:

05.04 – Kraków, Alchemia
06.04 – Katowice, Królestwo
11.04 – Toruń, NRD
12.04 – Warszawa, Hydrozagadka
13.04 – Sopot, Sfinks700
25.04 – Wrocław, Stary Klasztor
26.04 – Poznań, Enea Spring Break
27.04 – Łódź, Soda Underground

Bilety na koncerty są dostępne w sprzedaży na BILETOMAT.PL.

W produkcji zostały wykorzystane utwory z płyty Tamagotchi.  A już niebawem pojawi się nowy materiał duetu. Five Pieces to film krótkometrażowy inspirowany muzyką zespołu Coals, stworzony przez Emi Buchwald. W klipie zostały wykorzystane piosenki – Lato 2002, Hoodie Blake, 90s Babies i MTV Music. Niebawem, bo pod koniec marca, pojawi się nowa EP-ka Coals – Klan […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Coals - "Klan"

Biletomat.pl
od 25 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.