Coals zapowiada nową EP-kę!


07 lutego 2019

Podziel się newsem:

Zespół zdradził, że materiał ma pojawić się jedynie w formie kaset.

Reklama

Coals ma na swoim koncie obecnie tylko jeden album studyjny. Utwory z wydanej w 2017 roku płyty Tamagotchi nawiązują do lat 90. Wyczuć w nich można klimat nostalgii i tęsknoty.

Nowe wydawnictwo ma pojawić się pod koniec marca. Minialbum Klan będzie dostępny jedynie w formie kaset i w limitowanej ilości. Do współpracy zespół zaprosił reprezentantów polskiej sceny okołohiphopowej.

W ramach promocji nowego materiału zespół ogłosił trasę koncertową, która obejmuje 7 miast:

05.04 – Kraków, Alchemia
06.04 – Katowice, Królestwo
11.04 – Toruń, NRD
12.04  – Warszawa, Hydrozagadka
13.04 – Sopot, Sfinks700
25.04 – Wrocław, Stary Klasztor
27.04 – Łódź, Soda

W oczekiwaniu na nowe kawałki posłuchaj albumu Tamagotchi:

Bilety na koncerty są dostępne w sprzedaży na BILETOMAT.PL

Zespół zdradził, że materiał ma pojawić się jedynie w formie kaset. Coals ma na swoim koncie obecnie tylko jeden album studyjny. Utwory z wydanej w 2017 roku płyty Tamagotchi nawiązują do lat 90. Wyczuć w nich można klimat nostalgii i tęsknoty. Nowe wydawnictwo ma pojawić się pod koniec marca. Minialbum Klan będzie dostępny jedynie w formie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 25 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.