Posłuchaj debiutanckiej płyty Kasai

Obserwuj nas na instagramie:

Kasai (Kasia Piszek) to artystka, którą każdy fan muzyki alternatywnej widział już na największych scenach w Polsce. 10 maja pojawił się jej debiutancki solowy album – Equals.

Artystka od wielu lat występuje w zespołach mi.in. Moniki Brodki, Artura Rojka, czy Pauliny Przybysz (współtworząc projekt Rita Pax). Współpracowała m.in. z Anią Dąbrowską, Andrzejem Smolikiem, Noviką, Bogdanem Kondrackim, Karoliną Kozak czy zespołem Oszibarack. Pisała piosenki dla takich artystów jak: Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Patrycja Markowska.

Dziś premierę ma jej debiutancki solowy album Equals. Znajduje się na nim 11 utworów napisanych, zaaranżowanych i wyprodukowanych przez Kasai. Płyta wydana jest nakładem niezależnego wydawnictwa ART2 Music.

„Equals” jest swego rodzaju drogą w głąb siebie, podążaniem za wewnętrznym głosem, procesem stawania się sobą i dążenia do pełni. Muzyka jest plastyczna, obrazowa i wielopłaszczyznowa. Chcę nią poruszyć wyobraźnię. Aby opisać muzyką to co trudne do wyrażenia poprzez słowo, sięgnęłam po różne, czasem skrajne środki wyrazu. Stąd w dwóch utworach pojawia się orkiestra kameralna w zestawieniu z syntezatorami, a w innym przetworzony głos ludzki jako inspiracja dla całej aranżacji.

Posłuchaj całego albumu:

Kasai (Kasia Piszek) to artystka, którą każdy fan muzyki alternatywnej widział już na największych scenach w Polsce. 10 maja pojawił się jej debiutancki solowy album – Equals. Artystka od wielu lat występuje w zespołach mi.in. Moniki Brodki, Artura Rojka, czy Pauliny Przybysz (współtworząc projekt Rita Pax). Współpracowała m.in. z Anią Dąbrowską, Andrzejem Smolikiem, Noviką, Bogdanem […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →