Posłuchaj audiobooka w wykonaniu Darii Zawiałow


04 maja 2019

Podziel się newsem:

Daria Zawiałow jest już szóstą artystką, która  dołączyła do projektu #ToMojaMuza. 

#ToMojaMuza jest wspólnym projektem Storytel i VICE Polska, w którym w rolę lektorów audiobooków wcielają się wokaliści młodego pokolenia.

Artyści zaangażowani w projekt znani są szerokiej publiczności, jednocześnie cechuje ich silna potrzeba podążania własnymi i nieutartymi ścieżkami.

Tym razem Daria Zawiałow zabiera nas do mrocznego świata ukazanego w powieści Doktor Jekyll i pan Hyde.

Artystka niedawno wydała drugą płytę i jak sama przyznaje jest nieustannie w trasie, ale mimo tego znajduje czas na ulubione kryminały. Najczęściej słucha ich właśnie w formie audiobooków.

Cały czas jestem w drodze, dlatego możliwość posłuchania muzyki lub audiobooka sprawia mi dużą frajdę

Do tej pory mogliśmy posłuchać audiobooków  w wykonaniu: Natalii Przybysz, Ralpha Kaminskiego, Natalię Nykiel, Krzysztofa Zalewskiego i Włodzimierza Dembowskiego. 

Audiobooków można posłuchać rejestrując się na stronie Storytel.

Źródło: materiały prasowe

Daria Zawiałow jest już szóstą artystką, która  dołączyła do projektu #ToMojaMuza.  #ToMojaMuza jest wspólnym projektem Storytel i VICE Polska, w którym w rolę lektorów audiobooków wcielają się wokaliści młodego pokolenia. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →