fot. materiały prasowe

Pora na wyciszenie. W tym celu wybierzcie się na Festiwal Szamana


24 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Bliskość z naturą, błogość, spokój i wyciszenie. Te oraz inne rzeczy zapewni Festiwal Szamana. Gdzie, kiedy i czego dokładnie można się spodziewać?

Bliżej natury

Chociaż niewątpliwie brzmi to egzotycznie i niestandardowo, Festiwal Szamana jest wydarzeniem, które może okazać się być bardzo bliskim i oczyszczającym dla naszej duszy.

Festiwal Szamana to 4 dniowe wydarzenie w miejscu na Ziemi, gdzie czas płynie wolniej, oddycha się głębiej, a Twoje „tu i teraz” to jedyne, co zaprząta myśli. To ludzie z którymi poczujesz nieskrępowaną więź i wibracje podczas medytacji, warsztatów, wykładów, śpiewu oraz tańców przy ognisku
i blasku księżyca.

W cudownych okolicznościach przyrody, na łonie Natury, gdzie panuje miłość, błogość, wolność, spontaniczność, kreatywność, życzliwość, swoboda, dobra energia i radość w czystej postaci.

Spotkasz tu ludzi o otwartych umysłach i szczerych sercach, szanujących i propagujących formy naturalnych rozwiązań, dzielących się wiedzą, warsztatem i dobrą energią.

Festiwal jest dla każdego, kto czuje, że schematy życia codziennego nie są dla niego. Tutaj zadbamy i harmonię ciała i ducha, ładujemy baterie i przesyłamy moc dobrej energii. Zgłębiamy zagadnienia dotyczące świata, umysłu, ciała, harmonii, natury…

piszą organizatorzy.

Festiwal Szamana to nie tylko leniwe spędzanie czasu, ale również okazja, aby wziąć udział w warsztatach i wykładach dotyczących takich dziedzin, jak kosmoenergetyka, numerologia, taniec afrykański, techniki masażowe, tworzenie instrumentów czy ziołolecznictwo. Na uczestników czekają także koncerty, ognisko czy gry oraz zabawy integracyjne. Na miejscu będzie odbywać się również joga.

Festiwal Szamana – gdzie i kiedy?

Festiwal Szamana odbędzie się w dniach 12-15 sierpnia 2022 roku w Wysokiej Strzyżowskiej w województwie podkarpackim (między Jasłem a Rzeszowem). Bilety w formie zarówno jednodniowej, jak i obejmującej cały festiwal, możecie zakupić w serwisie Biletomat.pl. Organizatorzy zapraszają również rodziny z dziećmi oraz osoby ze zwierzętami.

festiwal szamana
fot. materiały prasowe

Bliskość z naturą, błogość, spokój i wyciszenie. Te oraz inne rzeczy zapewni Festiwal Szamana. Gdzie, kiedy i czego dokładnie można się spodziewać? Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Kup bilet na Festiwal Szamana - Przebudzenie | Wysoka Strzyżowska, 12-15 sierpnia 2022

Biletomat.pl
190 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →