Berlin przez dwa tygodnie w Warszawie! Zajrzyj do klubów stolicy Niemiec


14 października 2016

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W październiku Berlin przenosi się do Warszawy! Pop into Berlin to dwa wydarzenia, które zaprezentują przeróżne atrakcje niemieckiej stolicy.

Od 17 do 29 października przy placu Dąbrowskiego 8 zagości Pop into Berlin. Pop-up-Store i Pop-up-Club pokażą to, co najlepsze w niemieckiej stolicy – najnowsze trendy w rozrywce, kulturze, zdrowym jedzeniu i wegańskiej modzie inspirowanej recyklingiem oraz mnóstwo innych atrakcji.

150707_popintoberlin_visual_mitcopy_festebreite

Warszawiacy i odwiedzający goście będą mieli możliwość zajrzenia do „teledisko” – najmniejszego klubu nocnego na świecie, podziwiania po raz pierwszy w Polsce Tristana – jedynej repliki słynnej czaszki Tyranozaura ze zbiorów berlińskiego Muzeum Historii Naturalnej,
przyjrzenia się z bliska słynnej berlińskiej maskotce – Ampelmannowi, który oznajmiał mieszkańcom Berlina Wschodniego, kiedy bezpiecznie przejść przez ulicę, a także zachwycenia się oryginalną sztuką użytkową, np. kubkami zrobionymi z fusów po kawie.

pop into berlin

Berlin, który ostatnio oficjalnie wyniósł swoje kluby do rangi sztuki wysokiej, promować będzie się kulturą i klubami. Pop-up-Club ma odzwierciedlać kulturalną scenę berlińską. Każdy dzień skupiony będzie na jednym z tych wyróżniających ją tematów – architekturze, sztuce i muzyce – i będzie moderowany przez eksperta z danej dziedziny: raumlaborberlin, Creative City Berlin i Newniq, Berlinische Galerie, Music Tech Fest i Musicboard Berlin.

Jak twierdzi Burkhard Kieker, prezes visitBerlin, „będzie nam niezwykle przyjemnie spotkać się z warszawiakami i pokazać różne oblicza i tajemnice berlińskiej kultury poprzez najnowsze produkty i wystawy”. Akcja ma przekonać warszawiaków, by częściej zaglądali do Berlina – ale czy trzeba kogoś przekonywać, że Berlin jest najlepszy?

Więcej o akcji Pop Into Berlin znajdziecie na stronie www.popinto.berlin

Sprawdź także:
Bon Iver i The National robią wielki dwudniowy antyfestiwal w Berlinie

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: