Bon Iver i The National robią wielki dwudniowy antyfestiwal w Berlinie


05 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Zagra 80 artystów, nie będzie oficjalnego line-upu, a publiczność nie będzie wiedziała, na jaki koncert się wybiera.

Dwudniowy muzyczny happening bez nazwy, który odbędzie się 1 i 2 października w Berlinie, to wspólne dzieło Justina Vernona (Bon Iver), Aarona i Bryce’a Dessnerów (The National), Ryana Olsona (Gayngs), reżysera Vincenta Moona, niemieckiego dyrygenta André De Riddera oraz berlińskiego Michelberger Hotel.

Cała drużyna zaprosiła 80 artystów. W Berlinie zagrają m.in.: S. Carey i Matt McCaughan z Bon Iver, Nils Frahm, Andi Toma i Jan St. Werner z Mouse On Mars, Erlend Øye, Shara Nova z My Brightest Diamond, Lisa Hannigan, Damien Rice, Alexander Ridha (Boys Noize), Yoann Lemoine (Woodkid), Andrew Broder z Fog, Hauschka, Sam Amidon, Naeem Juwan (Spank Rock), a także muzycy Poliça, Wye Oak, Alt-j i the Staves.

Nie będzie to jednak zwykły festiwal. Wydarzenie ma być skupione na współpracy, nowym materiale, unikalnych aranżacjach i zacieraniu się granic. Nim dojdzie do publicznych występów, artyści spędzą ze sobą tydzień w Berlinie, pracując i odbywając próby w studiach Funkhaus, w których zagrają potem przed publicznością.

Organizujemy weekend pełen muzyki i zapraszamy naszych przyjaciół z daleka. Cały pomysł opiera się na współpracy, stworzeniu nowego materiału, unikalnych aranżacjach i zacieraniu granic.

Wszystko to oparte jest na przyjaźniach i relacjach, które tworzone były przez lata. Muzycy poczuli po prostu, że chcą zrobić coś razem. Wydarzenie nie ma ani nazwy, ani oficjalnego line-upu. Publiczność nie będzie wiedziała, ani gdzie, ani kiedy gra dany artysta – słuchacze mają po prostu przechodzić od jednego pomieszczenia do drugiego.

Bilety kosztują 80 euro za dwa dni. Więcej informacji oraz pełna lista artystów dostępna jest na michelbergermusic.com.

FunkHaus_ETC_04

Przewodnik po OFF Festivalu 2016. Polecamy najciekawsze koncerty

Zagra 80 artystów, nie będzie oficjalnego line-upu, a publiczność nie będzie wiedziała, na jaki koncert się wybiera. Dwudniowy muzyczny happening bez nazwy, który odbędzie się 1 i 2 października w Berlinie, to wspólne dzieło Justina Vernona (Bon Iver), Aarona i Bryce’a Dessnerów (The National), Ryana Olsona (Gayngs), reżysera Vincenta Moona, niemieckiego dyrygenta André De Riddera […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →