Legendarne polskie płyty na winylach. W sklepach od piątku


27 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Sony Music Poland wznawia na czarnych książkach polskie płyty. W sklepach już od 28 października.

Coraz więcej ukazuje się polskich, winylowych wydawnictw. Na woski trafiają nie tylko nowe albumy, ale też płyty z okresu, w którym winyl został wyparty przez płyty CD i kasety magnetofonowe. Polskie płyty na winylach cieszą się dużym zainteresowaniem – właśnie dostajemy więc kolejną pulę płyt, które mogą dołączyć do naszej kolekcji.

Większość z albumów, które wznawia polski oddział Sony, powstała i została wydana w latach 90. Spośród płyt z tego czasu w ręce słuchaczy trafiają takie wydawnictwa jak: Bzzzzz, czyli kamień milowy w twórczości grupy O.N.A., Earth, czyli pierwszy i jedyny album rockowej kapeli Human, Gwiazdy spadają z nieba prezentujące najsłynniejsze i najbardziej przejmujące piosenki Chłopców z Placu Broni, To co najlepsze z dziesięciu lat (1983-1993) – “the best of” zespołu DAAB, Acousticus Rockus będący zapisem słynnego akustycznego koncertu Wilków, oraz Myslovitz – pierwsza płyta w dyskografii mysłowickiego zespołu.

Obok nich wśród wznawianych na winylach albumów znalazły się trzy z późniejszego okresu twórczości Maryli Rodowicz (Jest cudnie), Zbigniewa Wodeckiego (Obok siebie), a także… Acid Drinkers (Acidofilia.

Albumy dostępne są w sklepach i sprzedaży internetowej.

polskie płyty na winylach

Sprawdź także:
Londyn na okładkach winylowych płyt z reggae

Sony Music Poland wznawia na czarnych książkach polskie płyty. W sklepach już od 28 października. Coraz więcej ukazuje się polskich, winylowych wydawnictw. Na woski trafiają nie tylko nowe albumy, ale też płyty z okresu, w którym winyl został wyparty przez płyty CD i kasety magnetofonowe. Polskie płyty na winylach cieszą się dużym zainteresowaniem – właśnie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →