Polscy graficy na okładki. Zbliża się Cover awArts 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Polscy graficy potrafią zaszaleć na okładkach. 30 najlepszych prac zostanie zaprezentowanych 14 stycznia podczas Cover awArts 2016 w Katowicach.

Cover awArts to nagroda przyznawania corocznie przez grupę designerów, dziennikarzy muzycznych i publiczność za najlepsze okładki polskich albumów. W tym roku do konkursu przystąpiło ponad 210 uczestników. Z tej grupy wyselekcjonowano grupę 60 albumów, które zmierzą się w finałowej walce. Każdy może wybrać swoich faworytów na stronie coverawarts.com jeszcze do 4 stycznia.

cover awarts

Baasch – Re_Corr

cover awarts

Ayala – Astrophase

14 stycznia w katowickim Rondzie Sztuki odbędzie się wernisaż z najlepszymi pracami. W tym samym miejscu i czasie zwycięzcom zostaną wręczone statuetki. Wśród konkursowych okładek znalazły się płyty Taco Hemingwaya, Brodki, Quebonafide, Krzysztofa Zalewskiego, ale też wielu debiutantów.

cover awarts

Julia Marcell – Proxy

cover awarts

Krzysztof Zalewski – Złoto

Cover awArts to inicjatywa rozpoczęta już 4 lata temu przez portale o projektowaniu dla muzyki – Decybele Dizajnu i Okładki.net. Serwisy od lat działają na rzecz promowania polskiej artystów, tworzących okładkową sztukę. W jury znajdą się m.in. dziennikarze radiowej Trójki, Polityki, projektanci płyt, wykładowcy ASP i Prezes Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej.

cover awarts

Quebonafide & Quequality: Hip-hop 2.0

cover awarts

Miss Is Sleepy – En Route EP

Polscy graficy potrafią zaszaleć na okładkach. 30 najlepszych prac zostanie zaprezentowanych 14 stycznia podczas Cover awArts 2016 w Katowicach. Cover awArts to nagroda przyznawania corocznie przez grupę designerów, dziennikarzy muzycznych i publiczność za najlepsze okładki polskich albumów. W tym roku do konkursu przystąpiło ponad 210 uczestników. Z tej grupy wyselekcjonowano grupę 60 albumów, które zmierzą […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →