Płyta Lady Gagi wyciekła, bo… sklep w Belgii ją sprzedawał


18 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Album Joanne miał mieć premierę w ten piątek (21 października), ale sklep po prostu ustawił go na półkach.

Nowy album Lady Gagi wypłynął na powierzchnię internetu już w poniedziałek rano. Śledztwo nie trwało długo – na Twitterze pojawiły się zdjęcia sklepu w Belgii, który po prostu wypakował płytę z kartonów i rozpoczął sprzedaż przed premierą. Jedna z osób, które kupiły Joanne, wrzuciła album do sieci.

Nowy album Gagi przynosi zmianę stylistyki – wokalistka zwróciła się mocniej w stronę… country. “Wszyscy myślą o rock & rollu i country w zupełnie inny sposób. Rock & roll, country i blues mają swoje dzieci. Uwielbiam Johnny’ego Casha, uwielbiam Neila Younga, kocham Gartha Brooksa”.

W wywiadzie z Rolling Stone Lady Gaga rozwinęła wątek miłości do tego piosenkarza country. “Kiedy byłam mała, mój ojciec grał I’ve Got Friends In Low Places (Gartha Brooksa – przyp. red.) głośno w piwnicy. Przyłapałam go, jak tańczył i krzyczał naprawdę głośno. Uważałam, że to bardzo cool”.

Lady Gaga nie czuje się jednak artystką country. “Nie jestem muzykiem country, jestem po prostu muzykiem. Kocham wszystkie rodzaje muzyki, a akurat tę tak napisałam”. Joanne to bardzo prywatna płyta – nosi imię ciotki Lady Gagi. Nie miała okazji jej poznać – Joanne zmarła w wieku 19 lat. O duchowej więzi, którą piosenkarka czuła z ciotką – poetką i malarką – i która pomogła wokalistce wyjść z nałogu, Lady Gaga opowiadała już kilka lat temu w wywiadach. Album został wyprodukowany z Jeffem Bhaskerem, BloodPopem, Emile Haynie, Kevinem Parkerem i Markiem Ronsonem. W utworze “Hey Girl” gościnnie wystąpiła Florence Welch.

Lady Gaga: Joanne (edycja standardowa)

csao6pdweaukb1v

Diamond Heart
A-yo
Joanne
John Wayne
Dancin’ In Circles
Perfect Illusion
Million Reasons
Sinner’s Prayer (feat. Father John Misty)
Come to Mama
Hey Girl (feat. Florence Welch)
Angel Down

Sprawdź także:
Lady Gaga i Kevin Parker z Tame Impala

Album Joanne miał mieć premierę w ten piątek (21 października), ale sklep po prostu ustawił go na półkach. Nowy album Lady Gagi wypłynął na powierzchnię internetu już w poniedziałek rano. Śledztwo nie trwało długo – na Twitterze pojawiły się zdjęcia sklepu w Belgii, który po prostu wypakował płytę z kartonów i rozpoczął sprzedaż przed premierą. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →